ITES Vranov, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31680259
DIČ: 2020527817
IČ DPH: SK2020527817
Čemernianska 137, Vranov nad Topľou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čemernianska 137, Vranov nad Topľou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nábytku 31.09
Dátum vzniku: 4. 11. 1993
Základné imanie: 26,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1996
Spisová značka: Sro/1365/P
Predmet podnikania (výber): - analýza vôd a pôdy; - spracovanie kanalizačných a prevádzkových poriadkov vodohospodárskych zariadení; - poradenská činnosť v oblasti vodného hospodárstva a pri posudzovaní vlastností stavebných materiálov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jana Fedorová od 5. 3. 2025
    konateľ
  • Slavomír Fedor od 10. 9. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť ITES Vranov, s.r.o. v roku 2024 znížila zisk o 70 % na 148,4 tis. € a tržby jej klesli o 48 % na 3,0 mil. €.

3,0 mil. €
Tržby
148,4 tis. €
Zisk
3,7 mil. €
Aktíva
3,0 mil. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 137,2 tis., 2021 151,2 tis., 2022 67,9 tis., 2023 489,4 tis., 2024 148,4 tis.2020137,2 tis.2021151,2 tis.202267,9 tis.2023489,4 tis.2024148,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 1,8 mil., 2021 3,1 mil., 2022 3,4 mil., 2023 5,7 mil., 2024 3,0 mil.20201,8 mil.20213,1 mil.20223,4 mil.20235,7 mil.20243,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 3,0 mil. € 148,4 tis. €
2023 5,7 mil. € 489,4 tis. €
2022 3,4 mil. € 67,9 tis. €
2021 3,1 mil. € 151,2 tis. €
2020 1,8 mil. € 137,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie3,0 mil. €
  • Záväzky720,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ITES Vranov, s.r.o. v konkurze?

ITES Vranov, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ITES Vranov, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala ITES Vranov, s.r.o. tržby 3,0 mil. €.

Je firma ITES Vranov, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 ITES Vranov, s.r.o. dosiahla zisk 148,4 tis. €.

Je ITES Vranov, s.r.o. platiteľom DPH?

ITES Vranov, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ITES Vranov, s.r.o. sídli?

ITES Vranov, s.r.o. má sídlo na adrese Čemernianska 137, Vranov nad Topľou, 093 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026