VRAMOBIL, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31679528
DIČ: 2020496445
IČ DPH: SK2020496445
Dúhová 10, Čečejovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dúhová 10, Čečejovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.11
Dátum vzniku: 15. 10. 1993
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 1. 2011
Spisová značka: Sro/3682/V
Predmet podnikania (výber): Obchodná činnosť; - poľnohospodárskych výrobkov, rastlinných výrobkov, výrobkov potravinárskeho priemyslu , nápojov, liehových tekutín,…; - hutného a stavebného materiálu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ladislav Vranai od 1. 12. 2002
    konateľspoločník
  • Tibor Vranai od 15. 10. 1993
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VRAMOBIL, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 82 % na 2,2 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 27,9 tis. €.

27,9 tis. €
Tržby
2,2 tis. €
Zisk
200,0 tis. €
Aktíva
198,0 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 31,4 tis., 2022 31,5 tis., 2023 31,0 tis., 2024 12,6 tis., 2025 2,2 tis.202131,4 tis.202231,5 tis.202331,0 tis.202412,6 tis.20252,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 38,8 tis., 2022 40,6 tis., 2023 38,3 tis., 2024 32,5 tis., 2025 27,9 tis.202138,8 tis.202240,6 tis.202338,3 tis.202432,5 tis.202527,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 27,9 tis. € 2,2 tis. €
2024 32,5 tis. € 12,6 tis. €
2023 38,3 tis. € 31,0 tis. €
2022 40,6 tis. € 31,5 tis. €
2021 38,8 tis. € 31,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie198,0 tis. €
  • Záväzky2,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VRAMOBIL, s.r.o. v konkurze?

VRAMOBIL, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VRAMOBIL, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VRAMOBIL, s.r.o. tržby 27,9 tis. €.

Je firma VRAMOBIL, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VRAMOBIL, s.r.o. dosiahla zisk 2,2 tis. €.

Je VRAMOBIL, s.r.o. platiteľom DPH?

VRAMOBIL, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VRAMOBIL, s.r.o. sídli?

VRAMOBIL, s.r.o. má sídlo na adrese Dúhová 10, Čečejovce, 044 71.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026