ALBAT, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31675239
DIČ: 2020491242
IČ DPH: SK2020491242
Barčianska 64, Košice-Barca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Barčianska 64, Košice-Barca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba elektrických zariadení 27.20
Dátum vzniku: 7. 7. 1993
Základné imanie: 110,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 1993
Spisová značka: Sro/3313/V
Predmet podnikania (výber): - výroba, oprava a servis akumulátorových batérii, ich časti a príslušenstiev k ním; - sprostredkovateľská činnosť v rámci voľnej činnosti; - výroba ostatného kovového tovaru …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Antal od 3. 3. 2014
    konateľspoločník
  • Gabriela Varga od 23. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ALBAT, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 699 % na 3,7 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 1,0 mil. €.

1,0 mil. €
Tržby
3,7 tis. €
Zisk
1,2 mil. €
Celkové výnosy
627,0 tis. €
Aktíva
89,1 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť
34,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,7 tis., 2022 1,0 tis., 2023 2,0 tis., 2024 457, 2025 3,7 tis.20212,7 tis.20221,0 tis.20232,0 tis.202445720253,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 898,8 tis., 2022 977,5 tis., 2023 862,6 tis., 2024 993,5 tis., 2025 1,0 mil.2021898,8 tis.2022977,5 tis.2023862,6 tis.2024993,5 tis.20251,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,0 mil. € 3,7 tis. €
2024 993,5 tis. € 457 €
2023 862,6 tis. € 2,0 tis. €
2022 977,5 tis. € 1,0 tis. €
2021 898,8 tis. € 2,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok3,7 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok77,3 tis. €
  • Zásoby411,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky131,2 tis. €
  • Finančné účty3,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie110,0 tis. €
  • Kapitálové fondy16,2 tis. €
  • Fondy zo zisku48,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-89,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,7 tis. €
  • Rezervy3,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky288,6 tis. €
  • Bankové úvery243,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ALBAT, spol. s r.o. v konkurze?

ALBAT, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ALBAT, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ALBAT, spol. s r.o. tržby 1,0 mil. €.

Je firma ALBAT, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ALBAT, spol. s r.o. dosiahla zisk 3,7 tis. €.

Je ALBAT, spol. s r.o. platiteľom DPH?

ALBAT, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ALBAT, spol. s r.o. sídli?

ALBAT, spol. s r.o. má sídlo na adrese Barčianska 64, Košice-Barca, 040 17.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026