DALTON, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31674453
DIČ: 2020481320
IČ DPH: SK2020481320
Napájadlá 1/A, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Napájadlá 1/A, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.11
Dátum vzniku: 29. 6. 1993
Základné imanie: 663,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 2. 1995
Spisová značka: Sro/3254/V
Predmet podnikania (výber): výskum trhu a verejnej mienky; sprostredkovanie v obchode a službách, doprave a kultúre; výroba hotového krmiva pre hospodárske a domáce zvieratá …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Darina Gažovská od 17. 5. 2013
    konateľspoločník
  • JUDr. Dušan Gažovský od 30. 1. 2001
    konateľspoločník
  • JUDr. Mgr. Marián Gažovský od 30. 1. 2001
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DALTON, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 295 % na 210,5 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 11,8 mil. €.

11,8 mil. €
Tržby
210,5 tis. €
Zisk
12,0 mil. €
Celkové výnosy
9,0 mil. €
Aktíva
2,1 mil. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť
29,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 269,4 tis., 2022 11,3 tis., 2023 177,1 tis., 2024 53,3 tis., 2025 210,5 tis.2021269,4 tis.202211,3 tis.2023177,1 tis.202453,3 tis.2025210,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,8 mil., 2022 8,9 mil., 2023 11,5 mil., 2024 11,6 mil., 2025 11,8 mil.20217,8 mil.20228,9 mil.202311,5 mil.202411,6 mil.202511,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 11,8 mil. € 210,5 tis. €
2024 11,6 mil. € 53,3 tis. €
2023 11,5 mil. € 177,1 tis. €
2022 8,9 mil. € 11,3 tis. €
2021 7,8 mil. € 269,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok18,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok6,4 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok99,0 tis. €
  • Zásoby240,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky90 €
  • Krátkodobé pohľadávky2,2 mil. €
  • Finančné účty54,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie19,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie663,9 tis. €
  • Kapitálové fondy260,0 tis. €
  • Fondy zo zisku187,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov805,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie210,5 tis. €
  • Rezervy100,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky744,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,0 mil. €
  • Bankové úvery3,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie748,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DALTON, spol. s r.o. v konkurze?

DALTON, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DALTON, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DALTON, spol. s r.o. tržby 11,8 mil. €.

Je firma DALTON, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DALTON, spol. s r.o. dosiahla zisk 210,5 tis. €.

Je DALTON, spol. s r.o. platiteľom DPH?

DALTON, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DALTON, spol. s r.o. sídli?

DALTON, spol. s r.o. má sídlo na adrese Napájadlá 1/A, Košice, 042 47.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026