VAN - Svidník, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31668241
DIČ: 2020526860
IČ DPH: SK2020526860
Festivalova 802/9, Svidník

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Festivalova 802/9, Svidník Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 3. 3. 1993
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 8. 1995
Spisová značka: Sro/976/P
Predmet podnikania (výber): cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie; - obchodná činnosť v obore stavebný materiál, priemyselný tovar, potraviny, drevo a drevené výrobky; - sprostredkovanie obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miriam Majdáková od 30. 9. 2011
    konateľ
  • Ing. arch. Stanislav Cehelský od 30. 9. 2011
    konateľ
  • ELYSIAN PARTNERS s. r. o. od 10. 1. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VAN - Svidník, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 87 % na 784 € a tržby jej klesli o 15 % na 132,4 tis. €.

132,4 tis. €
Tržby
784 €
Zisk
157,5 tis. €
Celkové výnosy
440,4 tis. €
Aktíva
62,4 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť
75,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,7 tis., 2022 −56,0 tis., 2023 12,1 tis., 2024 5,9 tis., 2025 78420215,7 tis.2022−56,0 tis.202312,1 tis.20245,9 tis.2025784
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 142,1 tis., 2022 164,9 tis., 2023 144,8 tis., 2024 156,5 tis., 2025 132,4 tis.2021142,1 tis.2022164,9 tis.2023144,8 tis.2024156,5 tis.2025132,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 132,4 tis. € 784 €
2024 156,5 tis. € 5,9 tis. €
2023 144,8 tis. € 12,1 tis. €
2022 164,9 tis. € -56,0 tis. €
2021 142,1 tis. € 5,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok412,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky22,9 tis. €
  • Finančné účty4,8 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie62,4 tis. €
  • Záväzky377,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VAN - Svidník, s.r.o. v konkurze?

VAN - Svidník, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VAN - Svidník, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VAN - Svidník, s.r.o. tržby 132,4 tis. €.

Je firma VAN - Svidník, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VAN - Svidník, s.r.o. dosiahla zisk 784 €.

Je VAN - Svidník, s.r.o. platiteľom DPH?

VAN - Svidník, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VAN - Svidník, s.r.o. sídli?

VAN - Svidník, s.r.o. má sídlo na adrese Festivalova 802/9, Svidník, 089 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026