LYNODA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31666566
DIČ: 2020715818
IČ DPH: SK2020715818
Hrabušice 378, Hrabušice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hrabušice 378, Hrabušice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 1. 2. 1993
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 11. 2006
Spisová značka: Sro/2634/V
Predmet podnikania (výber): - staviteľstvo-vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok; - demolácie a zemné práce; - veľkoobchodný nákup a predaj poľnohospodárskych produktov, potravín, priemyselného tovaru, domácich potrieb, drobné… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ondrej Kroščen od 1. 2. 1993
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LYNODA, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 1 % na 10,5 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 204,5 tis. €.

204,5 tis. €
Tržby
10,5 tis. €
Zisk
209,5 tis. €
Celkové výnosy
265,3 tis. €
Aktíva
124,4 tis. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť
22,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,6 tis., 2022 4,4 tis., 2023 7,5 tis., 2024 10,4 tis., 2025 10,5 tis.20213,6 tis.20224,4 tis.20237,5 tis.202410,4 tis.202510,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 59,9 tis., 2022 154,9 tis., 2023 183,3 tis., 2024 229,0 tis., 2025 204,5 tis.202159,9 tis.2022154,9 tis.2023183,3 tis.2024229,0 tis.2025204,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 204,5 tis. € 10,5 tis. €
2024 229,0 tis. € 10,4 tis. €
2023 183,3 tis. € 7,5 tis. €
2022 154,9 tis. € 4,4 tis. €
2021 59,9 tis. € 3,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok164,1 tis. €
  • Zásoby2,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky9,3 tis. €
  • Finančné účty89,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov106,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky495 €
  • Krátkodobé záväzky40,3 tis. €
  • Bankové úvery100,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LYNODA, s.r.o. v konkurze?

LYNODA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LYNODA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LYNODA, s.r.o. tržby 204,5 tis. €.

Je firma LYNODA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LYNODA, s.r.o. dosiahla zisk 10,5 tis. €.

Je LYNODA, s.r.o. platiteľom DPH?

LYNODA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LYNODA, s.r.o. sídli?

LYNODA, s.r.o. má sídlo na adrese Hrabušice 378, Hrabušice, 053 15.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026