Inver spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31665462
DIČ: 2020490934
IČ DPH: SK2020490934
Hutnícka 1, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hutnícka 1, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.09
Dátum vzniku: 20. 1. 1993
Základné imanie: 13,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 1. 1993
Spisová značka: Sro/2533/V
Predmet podnikania (výber): - poskytovanie software; - predaj programov zmluvne a vyhotovovanie programov na zákazku; - vedenie účtovnej evidencie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Kamil Ondruš od 17. 8. 2022
    konateľspoločník
  • Ing. Milan Ilčin od 20. 1. 1993
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Inver spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 12 % na 15,8 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 638,5 tis. €.

638,5 tis. €
Tržby
15,8 tis. €
Zisk
644,6 tis. €
Celkové výnosy
180,6 tis. €
Aktíva
46,3 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
56,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −618, 2022 8,6 tis., 2023 174, 2024 17,9 tis., 2025 15,8 tis.2021−61820228,6 tis.2023174202417,9 tis.202515,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 374,3 tis., 2022 585,6 tis., 2023 674,4 tis., 2024 681,8 tis., 2025 638,5 tis.2021374,3 tis.2022585,6 tis.2023674,4 tis.2024681,8 tis.2025638,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 638,5 tis. € 15,8 tis. €
2024 681,8 tis. € 17,9 tis. €
2023 674,4 tis. € 174 €
2022 585,6 tis. € 8,6 tis. €
2021 374,3 tis. € -618 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok24,0 tis. €
  • Zásoby5,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky29,9 tis. €
  • Finančné účty120,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie13,6 tis. €
  • Kapitálové fondy8,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov6,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie15,8 tis. €
  • Rezervy19,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky57,1 tis. €
  • Bankové úvery49,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Inver spol. s r.o. v konkurze?

Inver spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Inver spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Inver spol. s r.o. tržby 638,5 tis. €.

Je firma Inver spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Inver spol. s r.o. dosiahla zisk 15,8 tis. €.

Je Inver spol. s r.o. platiteľom DPH?

Inver spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Inver spol. s r.o. sídli?

Inver spol. s r.o. má sídlo na adrese Hutnícka 1, Košice, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026