VICTORAUTO spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31646930
DIČ: 2021276488
IČ DPH: SK2021276488
Košická cesta, Rimavská Sobota

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Košická cesta, Rimavská Sobota Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.11
Dátum vzniku: 13. 3. 1996
Základné imanie: 7,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 9. 2005
Spisová značka: Sro/3404/S
Predmet podnikania (výber): - požičiavanie motorových vozidiel; - umývanie motorových vozidiel; - veľkoobchod, maloobchod s tovarom mimo viazaných a koncesovaných …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Ladislav Juhász od 13. 3. 1996
    konateľspoločník
  • J & L TRADE Kft. od 26. 11. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VICTORAUTO spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 49 % na 1,7 mil. € a tržby jej klesli o 27 % na 11,1 mil. €.

11,1 mil. €
Tržby
1,7 mil. €
Zisk
12,2 mil. €
Celkové výnosy
17,5 mil. €
Aktíva
15,6 mil. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
48,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,1 mil., 2022 2,5 mil., 2023 3,7 mil., 2024 3,3 mil., 2025 1,7 mil.20212,1 mil.20222,5 mil.20233,7 mil.20243,3 mil.20251,7 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 10,0 mil., 2022 13,1 mil., 2023 15,4 mil., 2024 15,3 mil., 2025 11,1 mil.202110,0 mil.202213,1 mil.202315,4 mil.202415,3 mil.202511,1 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 10,3 mil., 2022 13,6 mil., 2023 15,9 mil., 2024 15,8 mil., 2025 12,2 mil.202110,3 mil.202213,6 mil.202315,9 mil.202415,8 mil.202512,2 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 573,7 tis., 2022 691,3 tis., 2023 1,0 mil., 2024 907,6 tis., 2025 588,6 tis.2021573,7 tis.2022691,3 tis.20231,0 mil.2024907,6 tis.2025588,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 11,1 mil. € 1,7 mil. €
2024 15,3 mil. € 3,3 mil. €
2023 15,4 mil. € 3,7 mil. €
2022 13,1 mil. € 2,5 mil. €
2021 10,0 mil. € 2,1 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok4,7 mil. €
  • Zásoby5,8 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky2,4 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,1 mil. €
  • Finančné účty403,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie57,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,4 tis. €
  • Kapitálové fondy312,8 tis. €
  • Fondy zo zisku6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov13,6 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,7 mil. €
  • Rezervy21,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky19,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky681,0 tis. €
  • Bankové úvery771,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie323,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VICTORAUTO spol. s r.o. v konkurze?

VICTORAUTO spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VICTORAUTO spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VICTORAUTO spol. s r.o. tržby 11,1 mil. €.

Je firma VICTORAUTO spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VICTORAUTO spol. s r.o. dosiahla zisk 1,7 mil. €.

Je VICTORAUTO spol. s r.o. platiteľom DPH?

VICTORAUTO spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VICTORAUTO spol. s r.o. sídli?

VICTORAUTO spol. s r.o. má sídlo na adrese Košická cesta, Rimavská Sobota, 979 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026