C.K., spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31646581
DIČ: 2020477173
IČ DPH: SK2020477173
Kozačeka 8, Zvolen

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kozačeka 8, Zvolen Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 6. 3. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2001
Spisová značka: Sro/3386/S
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živností; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živností; - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Radoslav Čačko od 25. 7. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť C.K., spol. s r.o. v roku 2025 znížila stratu o 72 % na 55,2 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 812,6 tis. €.

812,6 tis. €
Tržby
55,2 tis. €
Strata
837,9 tis. €
Celkové výnosy
18,3 tis. €
Aktíva
-64,0 tis. €
Vlastné imanie
451 %
Celková zadlženosť
40,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 72,0 tis., 2022 556,8 tis., 2023 404,1 tis., 2024 −196,0 tis., 2025 −55,2 tis.202172,0 tis.2022556,8 tis.2023404,1 tis.2024−196,0 tis.2025−55,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 613,1 tis., 2022 2,3 mil., 2023 2,0 mil., 2024 864,5 tis., 2025 812,6 tis.2021613,1 tis.20222,3 mil.20232,0 mil.2024864,5 tis.2025812,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 812,6 tis. € -55,2 tis. €
2024 864,5 tis. € -196,0 tis. €
2023 2,0 mil. € 404,1 tis. €
2022 2,3 mil. € 556,8 tis. €
2021 613,1 tis. € 72,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,2 tis. €
  • Zásoby8,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,8 tis. €
  • Finančné účty3,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie228 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy68,0 tis. €
  • Fondy zo zisku8,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-92,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-55,2 tis. €
  • Rezervy4,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky268 €
  • Krátkodobé záväzky77,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma C.K., spol. s r.o. v konkurze?

C.K., spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma C.K., spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala C.K., spol. s r.o. tržby 812,6 tis. €.

Je firma C.K., spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 C.K., spol. s r.o. vykázala stratu 55,2 tis. €.

Je C.K., spol. s r.o. platiteľom DPH?

C.K., spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma C.K., spol. s r.o. sídli?

C.K., spol. s r.o. má sídlo na adrese Kozačeka 8, Zvolen, 960 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026