ALMADA, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31645216
DIČ: 2020477338
IČ DPH: SK2020477338
Hať Podharajch 705, Zvolen

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hať Podharajch 705, Zvolen Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.10
Dátum vzniku: 20. 2. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 8. 1996
Spisová značka: Sro/3334/S
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi / maloobchod / v rozsahu voľných živností; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti / veľkoobchod / v rozsahu voľných živností; - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľ- ných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Xénia Futáková od 19. 1. 2024
    konateľspoločník
  • Marcel Futák od 19. 1. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ALMADA, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 25 % na 13,9 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 865,4 tis. €.

865,4 tis. €
Tržby
13,9 tis. €
Zisk
908,2 tis. €
Celkové výnosy
791,6 tis. €
Aktíva
461,0 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
38,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,5 tis., 2022 7,9 tis., 2023 9,8 tis., 2024 18,5 tis., 2025 13,9 tis.20216,5 tis.20227,9 tis.20239,8 tis.202418,5 tis.202513,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 479,3 tis., 2022 874,3 tis., 2023 970,3 tis., 2024 927,0 tis., 2025 865,4 tis.2021479,3 tis.2022874,3 tis.2023970,3 tis.2024927,0 tis.2025865,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 865,4 tis. € 13,9 tis. €
2024 927,0 tis. € 18,5 tis. €
2023 970,3 tis. € 9,8 tis. €
2022 874,3 tis. € 7,9 tis. €
2021 479,3 tis. € 6,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok512,3 tis. €
  • Zásoby246,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky2,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky14,7 tis. €
  • Finančné účty16,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy549,7 tis. €
  • Fondy zo zisku347 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-109,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky75,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky34,0 tis. €
  • Bankové úvery221,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ALMADA, spol. s r.o. v konkurze?

ALMADA, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ALMADA, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ALMADA, spol. s r.o. tržby 865,4 tis. €.

Je firma ALMADA, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ALMADA, spol. s r.o. dosiahla zisk 13,9 tis. €.

Je ALMADA, spol. s r.o. platiteľom DPH?

ALMADA, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ALMADA, spol. s r.o. sídli?

ALMADA, spol. s r.o. má sídlo na adrese Hať Podharajch 705, Zvolen, 960 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026