PURUS, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31643451
DIČ: 2020611538
IČ DPH: SK2020611538
Pod Lachovcom 1727/55, Púchov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod Lachovcom 1727/55, Púchov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 23. 1. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2004
Spisová značka: Sro/3250/R
Predmet podnikania (výber): - veľkoobchod v rozsahu voľných živností; - maloobchod v rozsahu voľných živností; - prenájom kancelárskych strojov a zariadení vrátane elektronických zariadení na spracovanie údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Miloš Pagáč od 23. 1. 1996
    konateľspoločník
  • Mgr. Rastislav Pagáč od 6. 11. 2023
    konateľ
  • PharmDr. Michal Pagáč od 6. 11. 2023
    konateľ
  • Zdeňka Pagáčová od 23. 1. 1996
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PURUS, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 18 % na 604,6 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 10,0 mil. €.

10,0 mil. €
Tržby
604,6 tis. €
Zisk
10,3 mil. €
Celkové výnosy
3,0 mil. €
Aktíva
2,7 mil. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
11,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 391,6 tis., 2022 375,8 tis., 2023 446,5 tis., 2024 513,0 tis., 2025 604,6 tis.2021391,6 tis.2022375,8 tis.2023446,5 tis.2024513,0 tis.2025604,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,5 mil., 2022 6,3 mil., 2023 8,4 mil., 2024 9,2 mil., 2025 10,0 mil.20215,5 mil.20226,3 mil.20238,4 mil.20249,2 mil.202510,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,0 mil. € 604,6 tis. €
2024 9,2 mil. € 513,0 tis. €
2023 8,4 mil. € 446,5 tis. €
2022 6,3 mil. € 375,8 tis. €
2021 5,5 mil. € 391,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok565,3 tis. €
  • Zásoby611,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky798,4 tis. €
  • Finančné účty973,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie62,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie604,6 tis. €
  • Rezervy5,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky322,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PURUS, spol. s r.o. v konkurze?

PURUS, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PURUS, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PURUS, spol. s r.o. tržby 10,0 mil. €.

Je firma PURUS, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PURUS, spol. s r.o. dosiahla zisk 604,6 tis. €.

Je PURUS, spol. s r.o. platiteľom DPH?

PURUS, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PURUS, spol. s r.o. sídli?

PURUS, spol. s r.o. má sídlo na adrese Pod Lachovcom 1727/55, Púchov, 020 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026