S - DENTIS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31636454
DIČ: 2021194714
Partizánska 1609/3C, Hriňová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Partizánska 1609/3C, Hriňová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 20. 9. 1995
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/15010/S
Predmet podnikania (výber): - poskytovanie liečebno-preventívnej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení v odbore : * stomatológia * č…; Faktoring a forfaiting; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Valeriu Anghileanu od 20. 3. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť S - DENTIS, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 26 % na 40,4 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 91,9 tis. €.

91,9 tis. €
Tržby
40,4 tis. €
Zisk
96,7 tis. €
Aktíva
89,2 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 39,7 tis., 2022 30,2 tis., 2023 47,3 tis., 2024 32,0 tis., 2025 40,4 tis.202139,7 tis.202230,2 tis.202347,3 tis.202432,0 tis.202540,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 106,6 tis., 2022 100,7 tis., 2023 124,0 tis., 2024 108,5 tis., 2025 91,9 tis.2021106,6 tis.2022100,7 tis.2023124,0 tis.2024108,5 tis.202591,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 91,9 tis. € 40,4 tis. €
2024 108,5 tis. € 32,0 tis. €
2023 124,0 tis. € 47,3 tis. €
2022 100,7 tis. € 30,2 tis. €
2021 106,6 tis. € 39,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie89,2 tis. €
  • Záväzky7,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma S - DENTIS, s.r.o. v konkurze?

S - DENTIS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma S - DENTIS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala S - DENTIS, s.r.o. tržby 91,9 tis. €.

Je firma S - DENTIS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 S - DENTIS, s.r.o. dosiahla zisk 40,4 tis. €.

Kde firma S - DENTIS, s.r.o. sídli?

S - DENTIS, s.r.o. má sídlo na adrese Partizánska 1609/3C, Hriňová, 962 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026