IMC Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31632220
DIČ: 2020440356
IČ DPH: SK2020440356
Šebešťanová 255, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šebešťanová 255, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba strojov a zariadení i. n. 28.29
Dátum vzniku: 11. 11. 2011
Základné imanie: 99,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 10. 1995
Spisová značka: Sro/3077/R
Predmet podnikania (výber): - veľkoobchod v rozsahu voľných živností; - maloobchod v rozsahu voľných živností; - sprostredkovanie obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaroslav Ďurkovský od 20. 12. 1996
    konateľprokuristaspoločník
  • Romana Ďurkovská od 22. 3. 2023
    spoločník
  • Ing. Daniela Farkašová od 20. 2. 2019
    prokurista
  • Miloš Pristach od 22. 3. 2023
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IMC Slovakia, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 102,7 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 43,8 mil. €.

43,8 mil. €
Tržby
102,7 tis. €
Zisk
42,9 mil. €
Celkové výnosy
30,6 mil. €
Aktíva
15,8 mil. €
Vlastné imanie
48 %
Celková zadlženosť
23,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,1 mil., 2022 459,9 tis., 2023 986,5 tis., 2024 −1,1 mil., 2025 102,7 tis.20212,1 mil.2022459,9 tis.2023986,5 tis.2024−1,1 mil.2025102,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 53,0 mil., 2022 51,9 mil., 2023 48,2 mil., 2024 37,0 mil., 2025 43,8 mil.202153,0 mil.202251,9 mil.202348,2 mil.202437,0 mil.202543,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 43,8 mil. € 102,7 tis. €
2024 37,0 mil. € -1,1 mil. €
2023 48,2 mil. € 986,5 tis. €
2022 51,9 mil. € 459,9 tis. €
2021 53,0 mil. € 2,1 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok563,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok12,0 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok14,5 tis. €
  • Zásoby8,9 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky581,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,6 mil. €
  • Finančné účty1,8 mil. €
  • Časové rozlíšenie125,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie99,6 tis. €
  • Kapitálové fondy3,6 tis. €
  • Fondy zo zisku10,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov15,6 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie102,7 tis. €
  • Rezervy694,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky34,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky7,0 mil. €
  • Bankové úvery7,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie8,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IMC Slovakia, s.r.o. v konkurze?

IMC Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IMC Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IMC Slovakia, s.r.o. tržby 43,8 mil. €.

Je firma IMC Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IMC Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 102,7 tis. €.

Je IMC Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

IMC Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IMC Slovakia, s.r.o. sídli?

IMC Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Šebešťanová 255, Považská Bystrica.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026