WUSAM, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31630545
DIČ: 2020476755
IČ DPH: SK2020476755
Buzulucká 3, Zvolen

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Buzulucká 3, Zvolen Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba strojov a zariadení i. n. 28.92
Dátum vzniku: 1. 6. 1995
Základné imanie: 831,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 1995
Spisová značka: Sro/47786/S
Predmet podnikania (výber): - výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied; - výroba kovových konštrukcií; - stavba strojov s mechanickým pohonom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Marguš od 10. 11. 2023
    konateľ
  • Ing. Michal Kučera od 10. 11. 2023
    konateľ
  • Ing. Ľubomír Kučera od 10. 11. 2023
    konateľspoločník
  • PPS Vývoj, s.r.o. od 10. 11. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť WUSAM, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 117 % na 363,1 tis. € a tržby jej klesli o 18 % na 3,9 mil. €.

3,9 mil. €
Tržby
363,1 tis. €
Strata
6,5 mil. €
Celkové výnosy
2,4 mil. €
Aktíva
1,2 mil. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť
12,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 79,2 tis., 2022 430,4 tis., 2023 234,4 tis., 2024 −167,0 tis., 2025 −363,1 tis.202179,2 tis.2022430,4 tis.2023234,4 tis.2024−167,0 tis.2025−363,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,9 mil., 2022 8,6 mil., 2023 7,6 mil., 2024 4,8 mil., 2025 3,9 mil.20214,9 mil.20228,6 mil.20237,6 mil.20244,8 mil.20253,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,9 mil. € -363,1 tis. €
2024 4,8 mil. € -167,0 tis. €
2023 7,6 mil. € 234,4 tis. €
2022 8,6 mil. € 430,4 tis. €
2021 4,9 mil. € 79,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,3 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok63,3 tis. €
  • Zásoby647,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky269,8 tis. €
  • Finančné účty103,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie12,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie831,4 tis. €
  • Fondy zo zisku90,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov611,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-363,1 tis. €
  • Rezervy21,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky150,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky675,6 tis. €
  • Bankové úvery139,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie232,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma WUSAM, s.r.o. v konkurze?

WUSAM, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma WUSAM, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala WUSAM, s.r.o. tržby 3,9 mil. €.

Je firma WUSAM, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 WUSAM, s.r.o. vykázala stratu 363,1 tis. €.

Je WUSAM, s.r.o. platiteľom DPH?

WUSAM, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma WUSAM, s.r.o. sídli?

WUSAM, s.r.o. má sídlo na adrese Buzulucká 3, Zvolen, 961 50.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026