STAPPERT SLOVENSKO a. s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31623158
DIČ: 2020468769
IČ DPH: SK2020468769
Šimonovská 37, Nováky

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Šimonovská 37, Nováky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 31. 1. 1995
Základné imanie: 51,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 29. 3. 1995
Spisová značka: Sa/266/R
Predmet podnikania (výber): - veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti; - sprostredkovanie obchodu

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Stappert Deutschland GmbH od 7. 7. 2022
    spoločník
  • Christopher Lang od 4. 5. 2026
    člen predstavenstva
  • Ing. Marián Kotrík od 21. 11. 2008
    člen predstavenstva
  • Philippe Goczol od 18. 1. 2011
    člen predstavenstva
  • Christian Hübner od 7. 5. 2025
    člen dozornej rady
  • Peter Kolz od 24. 2. 2005
    člen dozornej rady
  • Thierry Philippe od 18. 1. 2011
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAPPERT SLOVENSKO a. s. v roku 2025 zvýšila zisk o 36 % na 178,4 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 24,7 mil. €.

24,7 mil. €
Tržby
178,4 tis. €
Zisk
24,8 mil. €
Celkové výnosy
10,6 mil. €
Aktíva
4,7 mil. €
Vlastné imanie
56 %
Celková zadlženosť
8,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,6 mil., 2022 1,5 mil., 2023 199,0 tis., 2024 131,3 tis., 2025 178,4 tis.20211,6 mil.20221,5 mil.2023199,0 tis.2024131,3 tis.2025178,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 28,3 mil., 2022 35,7 mil., 2023 29,4 mil., 2024 25,3 mil., 2025 24,7 mil.202128,3 mil.202235,7 mil.202329,4 mil.202425,3 mil.202524,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 24,7 mil. € 178,4 tis. €
2024 25,3 mil. € 131,3 tis. €
2023 29,4 mil. € 199,0 tis. €
2022 35,7 mil. € 1,5 mil. €
2021 28,3 mil. € 1,6 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,3 mil. €
  • Zásoby5,8 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,5 mil. €
  • Finančné účty17,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie51,0 tis. €
  • Kapitálové fondy1,9 mil. €
  • Fondy zo zisku13,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie178,4 tis. €
  • Rezervy177,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky31,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky4,0 mil. €
  • Bankové úvery1,7 mil. €
  • Časové rozlíšenie29 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAPPERT SLOVENSKO a. s. v konkurze?

STAPPERT SLOVENSKO a. s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAPPERT SLOVENSKO a. s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAPPERT SLOVENSKO a. s. tržby 24,7 mil. €.

Je firma STAPPERT SLOVENSKO a. s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAPPERT SLOVENSKO a. s. dosiahla zisk 178,4 tis. €.

Je STAPPERT SLOVENSKO a. s. platiteľom DPH?

STAPPERT SLOVENSKO a. s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAPPERT SLOVENSKO a. s. sídli?

STAPPERT SLOVENSKO a. s. má sídlo na adrese Šimonovská 37, Nováky, 972 71.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026