ŠAÁRDENT, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31621333
DIČ: 2021314196
Nemocničná 1, Veľký Krtíš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nemocničná 1, Veľký Krtíš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Iná výroba 32.50
Dátum vzniku: 3. 1. 1995
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/2410/S
Predmet podnikania (výber): - obchodná činnosť s rozličným tovarom v rozsahu voľných živností; - poskytovanie zdravotníckej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení v odbore zubná technika; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Margita Šaárová od 19. 5. 2022
    konateľspoločník
  • PhDr. Martin Šaár od 9. 1. 2014
    konateľ
  • RNDr. Jaroslav Šaár od 19. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ŠAÁRDENT, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 4 % na 2,0 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 206,8 tis. €.

206,8 tis. €
Tržby
2,0 tis. €
Zisk
67,2 tis. €
Aktíva
44,5 tis. €
Vlastné imanie
34 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,0 tis., 2022 3,6 tis., 2023 1,1 tis., 2024 2,1 tis., 2025 2,0 tis.20218,0 tis.20223,6 tis.20231,1 tis.20242,1 tis.20252,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 213,8 tis., 2022 208,4 tis., 2023 195,6 tis., 2024 228,7 tis., 2025 206,8 tis.2021213,8 tis.2022208,4 tis.2023195,6 tis.2024228,7 tis.2025206,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 206,8 tis. € 2,0 tis. €
2024 228,7 tis. € 2,1 tis. €
2023 195,6 tis. € 1,1 tis. €
2022 208,4 tis. € 3,6 tis. €
2021 213,8 tis. € 8,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie44,5 tis. €
  • Záväzky22,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ŠAÁRDENT, s.r.o. v konkurze?

ŠAÁRDENT, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ŠAÁRDENT, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ŠAÁRDENT, s.r.o. tržby 206,8 tis. €.

Je firma ŠAÁRDENT, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ŠAÁRDENT, s.r.o. dosiahla zisk 2,0 tis. €.

Kde firma ŠAÁRDENT, s.r.o. sídli?

ŠAÁRDENT, s.r.o. má sídlo na adrese Nemocničná 1, Veľký Krtíš, 990 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026