AMV, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31615546
DIČ: 2020446329
IČ DPH: SK2020446329
Národná 6, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Národná 6, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.11
Dátum vzniku: 30. 9. 1994
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 10. 1994
Spisová značka: Sro/2216/L
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovanie obchodu; - maloobchod s potravinami a pochutinami, mäsom a mäsovými výrobkami; - maloobchod v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Mikuláš Matúška od 27. 11. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AMV, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 8 % na 63,2 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 8,5 mil. €.

8,5 mil. €
Tržby
63,2 tis. €
Zisk
8,5 mil. €
Celkové výnosy
1,5 mil. €
Aktíva
853,1 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
19,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 63,1 tis., 2022 16,8 tis., 2023 202,4 tis., 2024 68,8 tis., 2025 63,2 tis.202163,1 tis.202216,8 tis.2023202,4 tis.202468,8 tis.202563,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,0 mil., 2022 6,4 mil., 2023 7,6 mil., 2024 7,9 mil., 2025 8,5 mil.20216,0 mil.20226,4 mil.20237,6 mil.20247,9 mil.20258,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 8,5 mil. € 63,2 tis. €
2024 7,9 mil. € 68,8 tis. €
2023 7,6 mil. € 202,4 tis. €
2022 6,4 mil. € 16,8 tis. €
2021 6,0 mil. € 63,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok319,4 tis. €
  • Zásoby121,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky87,1 tis. €
  • Finančné účty1,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie4,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy7,6 tis. €
  • Fondy zo zisku9,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov766,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie63,2 tis. €
  • Rezervy16,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky41,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky619,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AMV, spol. s r.o. v konkurze?

AMV, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AMV, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AMV, spol. s r.o. tržby 8,5 mil. €.

Je firma AMV, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AMV, spol. s r.o. dosiahla zisk 63,2 tis. €.

Je AMV, spol. s r.o. platiteľom DPH?

AMV, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AMV, spol. s r.o. sídli?

AMV, spol. s r.o. má sídlo na adrese Národná 6, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026