LECOL, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31610447
DIČ: 2020449893
IČ DPH: SK2020449893
Hurbanova 550/3, Rajec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hurbanova 550/3, Rajec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zber, spracúvanie a likvidácia odpadov; úprava odpadov na druhotné suroviny 38.12
Dátum vzniku: 13. 7. 1994
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 8. 1994
Spisová značka: Sro/2046/L
Predmet podnikania (výber): - vedľajšia a pomocná činnosť v doprave, sprostredkovanie dopravy; - prekladištia nákladov, skladovanie; - sekretárske služby a preklady /vr. tlmočníckych služieb/ …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Stupňan od 5. 2. 2015
    konateľspoločník
  • Mgr. Silvia Stupňanová od 1. 1. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LECOL, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 4 % na 30,6 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 532,0 tis. €.

532,0 tis. €
Tržby
30,6 tis. €
Zisk
532,4 tis. €
Celkové výnosy
149,8 tis. €
Aktíva
64,7 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť
37,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 37,1 tis., 2022 21,9 tis., 2023 43,4 tis., 2024 29,5 tis., 2025 30,6 tis.202137,1 tis.202221,9 tis.202343,4 tis.202429,5 tis.202530,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 392,4 tis., 2022 397,3 tis., 2023 427,6 tis., 2024 492,3 tis., 2025 532,0 tis.2021392,4 tis.2022397,3 tis.2023427,6 tis.2024492,3 tis.2025532,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 532,0 tis. € 30,6 tis. €
2024 492,3 tis. € 29,5 tis. €
2023 427,6 tis. € 43,4 tis. €
2022 397,3 tis. € 21,9 tis. €
2021 392,4 tis. € 37,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok23,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky59,8 tis. €
  • Finančné účty64,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku886 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov26,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie30,6 tis. €
  • Rezervy5,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky77,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LECOL, spol. s r.o. v konkurze?

LECOL, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LECOL, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LECOL, spol. s r.o. tržby 532,0 tis. €.

Je firma LECOL, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LECOL, spol. s r.o. dosiahla zisk 30,6 tis. €.

Je LECOL, spol. s r.o. platiteľom DPH?

LECOL, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LECOL, spol. s r.o. sídli?

LECOL, spol. s r.o. má sídlo na adrese Hurbanova 550/3, Rajec, 015 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026