RONEX, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31608876
DIČ: 2020455140
IČ DPH: SK2020455140
Majerská cesta 36, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Majerská cesta 36, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.35
Dátum vzniku: 16. 6. 1994
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 6. 1994
Spisová značka: Sro/2004/S
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živ- nosti; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti; - sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrea Maulíková od 18. 11. 1996
    konateľspoločník
  • JUDr. Ján Maulík od 16. 6. 1994
    konateľspoločník
  • Patrícia Kalmárová od 1. 4. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RONEX, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 92 % na 363 € a tržby jej klesli o 11 % na 801,4 tis. €.

801,4 tis. €
Tržby
363 €
Zisk
801,4 tis. €
Celkové výnosy
108,5 tis. €
Aktíva
48,7 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
8,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,7 tis., 2022 6,6 tis., 2023 11,9 tis., 2024 4,6 tis., 2025 36320214,7 tis.20226,6 tis.202311,9 tis.20244,6 tis.2025363
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,1 mil., 2023 920,6 tis., 2024 897,1 tis., 2025 801,4 tis.20211,1 mil.20221,1 mil.2023920,6 tis.2024897,1 tis.2025801,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 801,4 tis. € 363 €
2024 897,1 tis. € 4,6 tis. €
2023 920,6 tis. € 11,9 tis. €
2022 1,1 mil. € 6,6 tis. €
2021 1,1 mil. € 4,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok60,7 tis. €
  • Zásoby20,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,0 tis. €
  • Finančné účty21,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie886 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku928 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov40,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie363 €
  • Dlhodobé záväzky31,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky28,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RONEX, spol. s r.o. v konkurze?

RONEX, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RONEX, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RONEX, spol. s r.o. tržby 801,4 tis. €.

Je firma RONEX, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RONEX, spol. s r.o. dosiahla zisk 363 €.

Je RONEX, spol. s r.o. platiteľom DPH?

RONEX, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RONEX, spol. s r.o. sídli?

RONEX, spol. s r.o. má sídlo na adrese Majerská cesta 36, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026