Yelowatt, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31608230
DIČ: 2020422107
IČ DPH: SK2020422107
Sládkovičova 6, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sládkovičova 6, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 8. 6. 1994
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 6. 1994
Spisová značka: Sro/1964/L
Predmet podnikania (výber): maľovanie, lakovanie a sklenárske práce; montáž, opravy a údržba elektrických zariadení vrátane bleskozvodov dodávateľským spôsobom do 1000 V v objektoch tr. A; revízie elektrických zariadení, výroba, inštalácia, opravy elektrických strojov a prístrojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Patrik Kurimský od 15. 5. 2023
    konateľ
  • Mgr. Martin Jaroš od 15. 5. 2023
    konateľ
  • SILENT TECH, j. s. a. od 19. 1. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Yelowatt, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 100 % na 1,1 tis. € a tržby jej klesli o 45 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
1,1 tis. €
Zisk
1,4 mil. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
255,5 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
10,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,5 tis., 2022 120,1 tis., 2023 93,4 tis., 2024 247,1 tis., 2025 1,1 tis.20211,5 tis.2022120,1 tis.202393,4 tis.2024247,1 tis.20251,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 480,2 tis., 2022 1,3 mil., 2023 4,0 mil., 2024 2,4 mil., 2025 1,3 mil.2021480,2 tis.20221,3 mil.20234,0 mil.20242,4 mil.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 1,1 tis. €
2024 2,4 mil. € 247,1 tis. €
2023 4,0 mil. € 93,4 tis. €
2022 1,3 mil. € 120,1 tis. €
2021 480,2 tis. € 1,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok20,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok69,5 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok538,9 tis. €
  • Zásoby16,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky450,3 tis. €
  • Finančné účty7,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie247,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov247,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,1 tis. €
  • Rezervy10,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky19,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky901,9 tis. €
  • Bankové úvery162,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Yelowatt, s. r. o. v konkurze?

Yelowatt, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Yelowatt, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Yelowatt, s. r. o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma Yelowatt, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Yelowatt, s. r. o. dosiahla zisk 1,1 tis. €.

Je Yelowatt, s. r. o. platiteľom DPH?

Yelowatt, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Yelowatt, s. r. o. sídli?

Yelowatt, s. r. o. má sídlo na adrese Sládkovičova 6, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026