K & K, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31602380
DIČ: 2020423328
IČ DPH: SK2020423328
Námestie Slobody 19, Kysucké Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie Slobody 19, Kysucké Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 8. 3. 1994
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 3. 1994
Spisová značka: Sro/1743/L
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovanie v oblasti obchodu; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Chovaňák od 21. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť K & K, spol. s r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 12,4 tis. € a tržby jej klesli o 52 % na 272,3 tis. €.

272,3 tis. €
Tržby
12,4 tis. €
Strata
273,9 tis. €
Celkové výnosy
647,3 tis. €
Aktíva
410,2 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
14,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,5 tis., 2022 10,1 tis., 2023 −3,5 tis., 2024 12,6 tis., 2025 −12,4 tis.202118,5 tis.202210,1 tis.2023−3,5 tis.202412,6 tis.2025−12,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 955,4 tis., 2022 1,1 mil., 2023 252,0 tis., 2024 568,9 tis., 2025 272,3 tis.2021955,4 tis.20221,1 mil.2023252,0 tis.2024568,9 tis.2025272,3 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 983,7 tis., 2022 1,1 mil., 2023 267,5 tis., 2024 580,6 tis., 2025 273,9 tis.2021983,7 tis.20221,1 mil.2023267,5 tis.2024580,6 tis.2025273,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 6,3 tis., 2022 2,1 tis., 2023 2,1 tis., 2024 4,8 tis., 2025 2,1 tis.20216,3 tis.20222,1 tis.20232,1 tis.20244,8 tis.20252,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 272,3 tis. € -12,4 tis. €
2024 568,9 tis. € 12,6 tis. €
2023 252,0 tis. € -3,5 tis. €
2022 1,1 mil. € 10,1 tis. €
2021 955,4 tis. € 18,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok365,1 tis. €
  • Zásoby184,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky34,8 tis. €
  • Finančné účty60,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,8 tis. €
  • Fondy zo zisku680 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov415,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-12,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky220,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky10,0 tis. €
  • Bankové úvery5,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma K & K, spol. s r.o. v konkurze?

K & K, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma K & K, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala K & K, spol. s r.o. tržby 272,3 tis. €.

Je firma K & K, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 K & K, spol. s r.o. vykázala stratu 12,4 tis. €.

Je K & K, spol. s r.o. platiteľom DPH?

K & K, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma K & K, spol. s r.o. sídli?

K & K, spol. s r.o. má sídlo na adrese Námestie Slobody 19, Kysucké Nové Mesto, 024 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026