DEIS spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31580335
DIČ: 2020460288
IČ DPH: SK2020460288
Tulská 36, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tulská 36, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 16. 2. 1993
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 2. 1993
Spisová značka: Sro/1024/S
Predmet podnikania (výber): - spracovanie dopravno-inžinierskej problematiky v oblasti plánovania, sprostredkovania a poradenských služieb; - projektovanie a konštruovanie mobilných a stacionárnych strojov a ich agregátov; - vykonávanie dopravného značenia - vodorovné značenie komunikácií

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Kliment od 16. 2. 1993
    konateľspoločník
  • Vladimír Stančík od 16. 2. 1993
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DEIS spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 47 % na 6,2 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 146,0 tis. €.

146,0 tis. €
Tržby
6,2 tis. €
Zisk
127,8 tis. €
Aktíva
35,9 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,7 tis., 2022 4,4 tis., 2023 34,1 tis., 2024 11,7 tis., 2025 6,2 tis.20217,7 tis.20224,4 tis.202334,1 tis.202411,7 tis.20256,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 117,8 tis., 2022 121,5 tis., 2023 167,7 tis., 2024 137,2 tis., 2025 146,0 tis.2021117,8 tis.2022121,5 tis.2023167,7 tis.2024137,2 tis.2025146,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 146,0 tis. € 6,2 tis. €
2024 137,2 tis. € 11,7 tis. €
2023 167,7 tis. € 34,1 tis. €
2022 121,5 tis. € 4,4 tis. €
2021 117,8 tis. € 7,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie35,9 tis. €
  • Záväzky91,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DEIS spol. s r.o. v konkurze?

DEIS spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DEIS spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DEIS spol. s r.o. tržby 146,0 tis. €.

Je firma DEIS spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DEIS spol. s r.o. dosiahla zisk 6,2 tis. €.

Je DEIS spol. s r.o. platiteľom DPH?

DEIS spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DEIS spol. s r.o. sídli?

DEIS spol. s r.o. má sídlo na adrese Tulská 36, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026