NETic spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31576214
DIČ: 2020444294
IČ DPH: SK2020444294
Halkova 3, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Halkova 3, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.09
Dátum vzniku: 18. 12. 1992
Základné imanie: 13,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 1993
Spisová značka: Sro/831/L
Predmet podnikania (výber): - vývoj, projektovanie a programátorská činnosť v ob. výp. tech.; - poskytovanie software - predaj hot. progr. na zákl. zml. s autor; - poradenská, konzultačná a školiaca činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Vladimír Podhorec od 1. 12. 2016
    konateľspoločník
  • NETic CS, spol. s r.o. od 29. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NETic spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 91 % na 2,4 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 41,5 tis. €.

41,5 tis. €
Tržby
2,4 tis. €
Zisk
19,4 tis. €
Aktíva
17,7 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,8 tis., 2022 4,1 tis., 2023 3,8 tis., 2024 1,2 tis., 2025 2,4 tis.20211,8 tis.20224,1 tis.20233,8 tis.20241,2 tis.20252,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 49,9 tis., 2022 45,9 tis., 2023 31,7 tis., 2024 46,1 tis., 2025 41,5 tis.202149,9 tis.202245,9 tis.202331,7 tis.202446,1 tis.202541,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 41,5 tis. € 2,4 tis. €
2024 46,1 tis. € 1,2 tis. €
2023 31,7 tis. € 3,8 tis. €
2022 45,9 tis. € 4,1 tis. €
2021 49,9 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie17,7 tis. €
  • Záväzky1,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NETic spol. s r.o. v konkurze?

NETic spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NETic spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NETic spol. s r.o. tržby 41,5 tis. €.

Je firma NETic spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NETic spol. s r.o. dosiahla zisk 2,4 tis. €.

Je NETic spol. s r.o. platiteľom DPH?

NETic spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NETic spol. s r.o. sídli?

NETic spol. s r.o. má sídlo na adrese Halkova 3, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026