TERS systém, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31566537
DIČ: 2020479208
IČ DPH: SK2020479208
Svätokrížske nám. 6, Žiar nad Hronom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Svätokrížske nám. 6, Žiar nad Hronom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 26. 6. 1992
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/529/S
Predmet podnikania (výber): - montážne a servisné práce v odbore meracích, regulačných a elektro prác; - zámočnícke a zváračské práce; - revízie a skúšky vyhradených plynových zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Švec od 26. 6. 1992
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TERS systém, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 91 % na 10,1 tis. € a tržby jej narástli o 139 % na 317,0 tis. €.

317,0 tis. €
Tržby
10,1 tis. €
Zisk
318,0 tis. €
Celkové výnosy
195,8 tis. €
Aktíva
173,6 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
33,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 590, 2022 21,8 tis., 2023 14,4 tis., 2024 108,3 tis., 2025 10,1 tis.2021590202221,8 tis.202314,4 tis.2024108,3 tis.202510,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 268,1 tis., 2022 467,9 tis., 2023 411,6 tis., 2024 132,7 tis., 2025 317,0 tis.2021268,1 tis.2022467,9 tis.2023411,6 tis.2024132,7 tis.2025317,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 317,0 tis. € 10,1 tis. €
2024 132,7 tis. € 108,3 tis. €
2023 411,6 tis. € 14,4 tis. €
2022 467,9 tis. € 21,8 tis. €
2021 268,1 tis. € 590 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok16,6 tis. €
  • Zásoby20,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky89,9 tis. €
  • Finančné účty67,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy47,9 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov108,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,1 tis. €
  • Rezervy3,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky82 €
  • Krátkodobé záväzky19,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TERS systém, spol. s r.o. v konkurze?

TERS systém, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TERS systém, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TERS systém, spol. s r.o. tržby 317,0 tis. €.

Je firma TERS systém, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TERS systém, spol. s r.o. dosiahla zisk 10,1 tis. €.

Je TERS systém, spol. s r.o. platiteľom DPH?

TERS systém, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TERS systém, spol. s r.o. sídli?

TERS systém, spol. s r.o. má sídlo na adrese Svätokrížske nám. 6, Žiar nad Hronom, 965 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026