STAMP spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31561128
DIČ: 2020475028
IČ DPH: SK2020475028
Horná 5, Lieskovec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horná 5, Lieskovec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.33
Dátum vzniku: 10. 4. 1992
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/389/S
Predmet podnikania (výber): - vykonávanie bytových, občianskych a inžinierskych stavieb; - sprostredkovanie obchodu; - nešpecializovaný veľkoobchod okrem koncesovaných obchodných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Július Stanček od 10. 4. 1992
    konateľspoločník
  • Ján Stanček od 10. 4. 1992
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAMP spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 95 % na 7,6 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 34,4 tis. €.

34,4 tis. €
Tržby
7,6 tis. €
Zisk
114,3 tis. €
Aktíva
109,3 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,2 tis., 2022 47,6 tis., 2023 9,6 tis., 2024 3,9 tis., 2025 7,6 tis.202110,2 tis.202247,6 tis.20239,6 tis.20243,9 tis.20257,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 12,1 tis., 2022 22,4 tis., 2023 27,4 tis., 2024 34,7 tis., 2025 34,4 tis.202112,1 tis.202222,4 tis.202327,4 tis.202434,7 tis.202534,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 34,4 tis. € 7,6 tis. €
2024 34,7 tis. € 3,9 tis. €
2023 27,4 tis. € 9,6 tis. €
2022 22,4 tis. € 47,6 tis. €
2021 12,1 tis. € 10,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie109,3 tis. €
  • Záväzky5,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAMP spol. s r.o. v konkurze?

STAMP spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAMP spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAMP spol. s r.o. tržby 34,4 tis. €.

Je firma STAMP spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAMP spol. s r.o. dosiahla zisk 7,6 tis. €.

Je STAMP spol. s r.o. platiteľom DPH?

STAMP spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAMP spol. s r.o. sídli?

STAMP spol. s r.o. má sídlo na adrese Horná 5, Lieskovec, 962 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026