HUA XING, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31449883
DIČ: 2021206979
IČ DPH: SK2021206979
Židovská 7, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Židovská 7, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 16. 2. 1994
Základné imanie: 11,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2005
Spisová značka: Sro/10706/B
Predmet podnikania (výber): - reklamná a propagačná činnosť; - prenájom priemyselného tovaru; - nákup, predaj, sprostredkovanie predaja balených potravín, alko nealko nápojov v orig. balení, tabakových výrobkov,… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Qinghua Hao od 2. 3. 2005
    konateľspoločník
  • Zefeng Dou od 2. 3. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HUA XING, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 16 % na 704,6 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 1,8 mil. €.

1,8 mil. €
Tržby
704,6 tis. €
Zisk
1,8 mil. €
Celkové výnosy
3,5 mil. €
Aktíva
3,4 mil. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť
64,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 302,1 tis., 2022 509,4 tis., 2023 610,4 tis., 2024 610,0 tis., 2025 704,6 tis.2021302,1 tis.2022509,4 tis.2023610,4 tis.2024610,0 tis.2025704,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 947,9 tis., 2022 1,5 mil., 2023 1,7 mil., 2024 1,7 mil., 2025 1,8 mil.2021947,9 tis.20221,5 mil.20231,7 mil.20241,7 mil.20251,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,8 mil. € 704,6 tis. €
2024 1,7 mil. € 610,0 tis. €
2023 1,7 mil. € 610,4 tis. €
2022 1,5 mil. € 509,4 tis. €
2021 947,9 tis. € 302,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok96,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,5 mil. €
  • Finančné účty934,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie11,3 tis. €
  • Kapitálové fondy28,9 tis. €
  • Fondy zo zisku1,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,7 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie704,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky10,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky63,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HUA XING, s.r.o. v konkurze?

HUA XING, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HUA XING, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HUA XING, s.r.o. tržby 1,8 mil. €.

Je firma HUA XING, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HUA XING, s.r.o. dosiahla zisk 704,6 tis. €.

Je HUA XING, s.r.o. platiteľom DPH?

HUA XING, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HUA XING, s.r.o. sídli?

HUA XING, s.r.o. má sídlo na adrese Židovská 7, Bratislava, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026