MultiAir Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31444822
DIČ: 2020409699
IČ DPH: SK2020409699
Novozámocká 165, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Novozámocká 165, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.69
Dátum vzniku: 9. 11. 1993
Základné imanie: 13,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 11. 1993
Spisová značka: Sro/3462/N
Predmet podnikania (výber): - veľkoobchod-kompresory, nástroje pre tlakovú vzduchotechniku; - maloobchod-kompresory, nástroje pre tlakovú vzduchotechniku; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod v rozsahu voľných živností) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Vasočák od 1. 1. 2015
    konateľ
  • Ruben Sinnaeve od 7. 4. 2025
    konateľ
  • Atlas Copco Järla Holding AB od 30. 4. 2022
    spoločník
  • Atlas Copco Sickla Holding AB od 30. 4. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MultiAir Slovakia s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 28 % na 61,2 tis. € a tržby jej klesli o 21 % na 1,8 mil. €.

1,8 mil. €
Tržby
61,2 tis. €
Zisk
2,0 mil. €
Celkové výnosy
804,1 tis. €
Aktíva
329,1 tis. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť
27,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,8 tis., 2022 37,8 tis., 2023 60,0 tis., 2024 84,7 tis., 2025 61,2 tis.202125,8 tis.202237,8 tis.202360,0 tis.202484,7 tis.202561,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,7 mil., 2022 1,8 mil., 2023 2,0 mil., 2024 2,3 mil., 2025 1,8 mil.20211,7 mil.20221,8 mil.20232,0 mil.20242,3 mil.20251,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,8 mil. € 61,2 tis. €
2024 2,3 mil. € 84,7 tis. €
2023 2,0 mil. € 60,0 tis. €
2022 1,8 mil. € 37,8 tis. €
2021 1,7 mil. € 25,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok114,3 tis. €
  • Zásoby224,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky32,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky412,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie19,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie13,3 tis. €
  • Fondy zo zisku87,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov167,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie61,2 tis. €
  • Rezervy64,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky404,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MultiAir Slovakia s. r. o. v konkurze?

MultiAir Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MultiAir Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MultiAir Slovakia s. r. o. tržby 1,8 mil. €.

Je firma MultiAir Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MultiAir Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 61,2 tis. €.

Je MultiAir Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

MultiAir Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MultiAir Slovakia s. r. o. sídli?

MultiAir Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Novozámocká 165, Nitra, 949 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026