GAMEX TRADING, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31443265
DIČ: 2020399513
IČ DPH: SK2020399513
Hadovská 870, Komárno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hadovská 870, Komárno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.21
Dátum vzniku: 4. 10. 1993
Základné imanie: 338,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 10. 1993
Spisová značka: Sro/30/N
Predmet podnikania (výber): - obchodná činnosť s komoditami v rozsahu voľnej živnosti; - sprostredkovanie obchodu podľa platných všeobecne záväzných právnych predpisov; - reklamná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eszter Öszi od 20. 7. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GAMEX TRADING, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 98 % na 19,6 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 84,0 mil. €.

84,0 mil. €
Tržby
19,6 tis. €
Zisk
111,3 mil. €
Celkové výnosy
94,8 mil. €
Aktíva
22,6 mil. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť
2,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 110,4 tis., 2022 3,2 mil., 2023 339,4 tis., 2024 981,5 tis., 2025 19,6 tis.2021110,4 tis.20223,2 mil.2023339,4 tis.2024981,5 tis.202519,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 112,0 mil., 2022 127,6 mil., 2023 94,5 mil., 2024 94,9 mil., 2025 84,0 mil.2021112,0 mil.2022127,6 mil.202394,5 mil.202494,9 mil.202584,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 84,0 mil. € 19,6 tis. €
2024 94,9 mil. € 981,5 tis. €
2023 94,5 mil. € 339,4 tis. €
2022 127,6 mil. € 3,2 mil. €
2021 112,0 mil. € 110,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,7 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok14,4 mil. €
  • Zásoby16,8 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky27,2 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky34,4 mil. €
  • Finančné účty246,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie33,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie338,6 tis. €
  • Kapitálové fondy16,3 mil. €
  • Fondy zo zisku362,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov5,6 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,6 tis. €
  • Rezervy33,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky10,1 mil. €
  • Krátkodobé záväzky43,3 mil. €
  • Bankové úvery18,9 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GAMEX TRADING, s.r.o. v konkurze?

GAMEX TRADING, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GAMEX TRADING, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GAMEX TRADING, s.r.o. tržby 84,0 mil. €.

Je firma GAMEX TRADING, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GAMEX TRADING, s.r.o. dosiahla zisk 19,6 tis. €.

Je GAMEX TRADING, s.r.o. platiteľom DPH?

GAMEX TRADING, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GAMEX TRADING, s.r.o. sídli?

GAMEX TRADING, s.r.o. má sídlo na adrese Hadovská 870, Komárno, 945 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026