MSM Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31440479
DIČ: 2020379295
IČ DPH: SK2020379295
Kopčanská 35, Holíč

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kopčanská 35, Holíč Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.46
Dátum vzniku: 3. 8. 1993
Základné imanie: 26,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 10. 1994
Spisová značka: Sro/1402/T
Predmet podnikania (výber): opravy lekárskych prístrojov a nástrojov a zdravotníckych potrieb; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľko…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Jaroslav Bauš od 1. 4. 2024
    konateľ
  • Mgr. Milan Drnzík od 2. 2. 2015
    konateľ
  • MSM, spol. s r.o. od 28. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MSM Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 11 % na 113,7 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 2,9 mil. €.

2,9 mil. €
Tržby
113,7 tis. €
Zisk
3,7 mil. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
556,6 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
7,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 77,4 tis., 2022 41,9 tis., 2023 97,4 tis., 2024 128,3 tis., 2025 113,7 tis.202177,4 tis.202241,9 tis.202397,4 tis.2024128,3 tis.2025113,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,1 mil., 2022 2,2 mil., 2023 2,5 mil., 2024 2,9 mil., 2025 2,9 mil.20212,1 mil.20222,2 mil.20232,5 mil.20242,9 mil.20252,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,9 mil. € 113,7 tis. €
2024 2,9 mil. € 128,3 tis. €
2023 2,5 mil. € 97,4 tis. €
2022 2,2 mil. € 41,9 tis. €
2021 2,1 mil. € 77,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok30,9 tis. €
  • Zásoby261,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky308,4 tis. €
  • Finančné účty305,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie186,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie26,6 tis. €
  • Kapitálové fondy120,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov293,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie113,7 tis. €
  • Rezervy30,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky35,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky469,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MSM Slovakia s.r.o. v konkurze?

MSM Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MSM Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MSM Slovakia s.r.o. tržby 2,9 mil. €.

Je firma MSM Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MSM Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 113,7 tis. €.

Je MSM Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

MSM Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MSM Slovakia s.r.o. sídli?

MSM Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Kopčanská 35, Holíč, 908 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026