Dräger Slovensko, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31439446
DIČ: 2020396389
IČ DPH: SK2020396389
Radlinského 40a, Piešťany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Radlinského 40a, Piešťany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.64
Dátum vzniku: 14. 6. 1993
Základné imanie: 597,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 7. 1993
Spisová značka: Sro/3182/T
Predmet podnikania (výber): prieskum trhu; obchodno-sprostredkovateľská činnosť; zdravotnícka technika, bezpečnostná a plynová meracia technika a ďalšie vybrané elektrické, mechanické a tlakové zari… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Vondraš od 1. 11. 2024
    konateľ
  • Dräger Medical International GmbH od 29. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Dräger Slovensko, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 36 % na 436,4 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 7,7 mil. €.

7,7 mil. €
Tržby
436,4 tis. €
Zisk
8,0 mil. €
Celkové výnosy
6,1 mil. €
Aktíva
1,5 mil. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť
17,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 209,4 tis., 2022 382,5 tis., 2023 224,8 tis., 2024 321,3 tis., 2025 436,4 tis.2021209,4 tis.2022382,5 tis.2023224,8 tis.2024321,3 tis.2025436,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,3 mil., 2022 5,9 mil., 2023 7,6 mil., 2024 7,2 mil., 2025 7,7 mil.20215,3 mil.20225,9 mil.20237,6 mil.20247,2 mil.20257,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,7 mil. € 436,4 tis. €
2024 7,2 mil. € 321,3 tis. €
2023 7,6 mil. € 224,8 tis. €
2022 5,9 mil. € 382,5 tis. €
2021 5,3 mil. € 209,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok38,7 tis. €
  • Zásoby309,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky242,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,4 mil. €
  • Finančné účty3,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie19,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie597,5 tis. €
  • Fondy zo zisku59,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov394,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie436,4 tis. €
  • Rezervy359,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky4,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie27,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Dräger Slovensko, s.r.o. v konkurze?

Dräger Slovensko, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Dräger Slovensko, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Dräger Slovensko, s.r.o. tržby 7,7 mil. €.

Je firma Dräger Slovensko, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Dräger Slovensko, s.r.o. dosiahla zisk 436,4 tis. €.

Je Dräger Slovensko, s.r.o. platiteľom DPH?

Dräger Slovensko, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Dräger Slovensko, s.r.o. sídli?

Dräger Slovensko, s.r.o. má sídlo na adrese Radlinského 40a, Piešťany, 921 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026