KO-ROLL, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31434029
DIČ: 2020398127
IČ DPH: SK2020398127
Priemyselný areál, Kolárovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselný areál, Kolárovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.62
Dátum vzniku: 7. 4. 1993
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 1993
Spisová značka: Sro/1046/N
Predmet podnikania (výber): - výroba, vývoj a odbyt odlievaných kolies z hliníkovej zliatiny pre jednostopové motorové vozidlá; - výroba a odbyt strojných súčiastok; - obchodná činnosť s komoditami v rámci predmetu podnikania …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Robert Szabó od 7. 4. 1993
    konateľspoločník
  • Ing. Tibor Dobai od 14. 5. 2021
    konateľ
  • Ing. Ferdinand Dobai od 23. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KO-ROLL, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 147 % na 2,1 tis. € a tržby jej klesli o 29 % na 429,8 tis. €.

429,8 tis. €
Tržby
2,1 tis. €
Zisk
432,6 tis. €
Celkové výnosy
217,1 tis. €
Aktíva
59,8 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
58,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 45,9 tis., 2022 17,0 tis., 2023 9,8 tis., 2024 842, 2025 2,1 tis.202145,9 tis.202217,0 tis.20239,8 tis.202484220252,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 643,7 tis., 2022 647,6 tis., 2023 677,3 tis., 2024 606,4 tis., 2025 429,8 tis.2021643,7 tis.2022647,6 tis.2023677,3 tis.2024606,4 tis.2025429,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 429,8 tis. € 2,1 tis. €
2024 606,4 tis. € 842 €
2023 677,3 tis. € 9,8 tis. €
2022 647,6 tis. € 17,0 tis. €
2021 643,7 tis. € 45,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok55,9 tis. €
  • Zásoby118,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky40,6 tis. €
  • Finančné účty1,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov50,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,1 tis. €
  • Rezervy2,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky28,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky35,0 tis. €
  • Bankové úvery91,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KO-ROLL, spol. s r.o. v konkurze?

KO-ROLL, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KO-ROLL, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KO-ROLL, spol. s r.o. tržby 429,8 tis. €.

Je firma KO-ROLL, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KO-ROLL, spol. s r.o. dosiahla zisk 2,1 tis. €.

Je KO-ROLL, spol. s r.o. platiteľom DPH?

KO-ROLL, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KO-ROLL, spol. s r.o. sídli?

KO-ROLL, spol. s r.o. má sídlo na adrese Priemyselný areál, Kolárovo, 946 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026