ADANT spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31432433
DIČ: 2020419764
IČ DPH: SK2020419764
Kuzmická 40, Jacovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kuzmická 40, Jacovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 4. 3. 1993
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 1993
Spisová značka: Sro/3279/N
Predmet podnikania (výber): - činnosť účtovných poradcov; - činnosť organizačných a ekonomických poradcov; - činnosť daňových poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Božena Michalíková od 4. 3. 1993
    konateľspoločník
  • Ing. Gabriela Valová od 7. 6. 1993
    konateľspoločník
  • Ing. Peter Distler od 4. 3. 1993
    konateľspoločník
  • Ing. Peter Michalík od 4. 3. 1993
    konateľspoločník
  • Ing. Roland Nohel od 4. 3. 1993
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ADANT spol. s r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 18,4 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 166,4 tis. €.

166,4 tis. €
Tržby
18,4 tis. €
Zisk
169,2 tis. €
Celkové výnosy
431,4 tis. €
Aktíva
407,2 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
76,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 63,4 tis., 2022 15,2 tis., 2023 17,1 tis., 2024 −2,9 tis., 2025 18,4 tis.202163,4 tis.202215,2 tis.202317,1 tis.2024−2,9 tis.202518,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 208,7 tis., 2022 178,5 tis., 2023 186,0 tis., 2024 167,7 tis., 2025 166,4 tis.2021208,7 tis.2022178,5 tis.2023186,0 tis.2024167,7 tis.2025166,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 166,4 tis. € 18,4 tis. €
2024 167,7 tis. € -2,9 tis. €
2023 186,0 tis. € 17,1 tis. €
2022 178,5 tis. € 15,2 tis. €
2021 208,7 tis. € 63,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok9,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky13,9 tis. €
  • Finančné účty407,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy10,7 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov370,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie18,4 tis. €
  • Rezervy2,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky18,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ADANT spol. s r.o. v konkurze?

ADANT spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ADANT spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ADANT spol. s r.o. tržby 166,4 tis. €.

Je firma ADANT spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ADANT spol. s r.o. dosiahla zisk 18,4 tis. €.

Je ADANT spol. s r.o. platiteľom DPH?

ADANT spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ADANT spol. s r.o. sídli?

ADANT spol. s r.o. má sídlo na adrese Kuzmická 40, Jacovce, 956 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026