METRUM spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31424708
DIČ: 2020396345
IČ DPH: SK2020396345
Nám. sv. Michala 1, Hlohovec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. sv. Michala 1, Hlohovec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.01
Dátum vzniku: 16. 11. 1992
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 1993
Spisová značka: Sro/2081/T
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie softwaru (predaj hotových programov na základe zmluvy s autormi, vyhotovovonie programov na zakázku); Automatizované spracovanie údajov; Výroba, inštalácia, opravy a predaj elektronických strojov a prístrojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miroslav Jankovič od 16. 11. 1992
    konateľspoločník
  • Roman Hostinský od 16. 11. 1992
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť METRUM spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 183 % na 12,8 tis. € a tržby jej narástli o 34 % na 380,7 tis. €.

380,7 tis. €
Tržby
12,8 tis. €
Zisk
396,5 tis. €
Celkové výnosy
211,1 tis. €
Aktíva
180,1 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť
41,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,2 tis., 2022 6,7 tis., 2023 13,3 tis., 2024 4,5 tis., 2025 12,8 tis.20217,2 tis.20226,7 tis.202313,3 tis.20244,5 tis.202512,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 362,5 tis., 2022 286,6 tis., 2023 284,7 tis., 2024 283,7 tis., 2025 380,7 tis.2021362,5 tis.2022286,6 tis.2023284,7 tis.2024283,7 tis.2025380,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 380,7 tis. € 12,8 tis. €
2024 283,7 tis. € 4,5 tis. €
2023 284,7 tis. € 13,3 tis. €
2022 286,6 tis. € 6,7 tis. €
2021 362,5 tis. € 7,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok51,3 tis. €
  • Zásoby4,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky62,5 tis. €
  • Finančné účty87,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku11,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov145,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,8 tis. €
  • Rezervy3,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky26,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma METRUM spol. s r.o. v konkurze?

METRUM spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma METRUM spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala METRUM spol. s r.o. tržby 380,7 tis. €.

Je firma METRUM spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 METRUM spol. s r.o. dosiahla zisk 12,8 tis. €.

Je METRUM spol. s r.o. platiteľom DPH?

METRUM spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma METRUM spol. s r.o. sídli?

METRUM spol. s r.o. má sídlo na adrese Nám. sv. Michala 1, Hlohovec, 920 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026