FEAG Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31420150
DIČ: 2020398941
IČ DPH: SK2020398941
Elektrárenská 10, Komárno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Elektrárenská 10, Komárno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba elektrických zariadení 27.12
Dátum vzniku: 7. 9. 1992
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/1460/N
Predmet podnikania (výber): - výroba rozvádzačov nízkeho napätia dodávateľským spôsobom; - zámočnícko-obrábačské práce; - montážne práce v oblasti strojárskej a elektrotechnickej výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Roman Skala od 31. 7. 2012
    konateľspoločník
  • FEAG Holding GmbH od 27. 5. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FEAG Slovakia s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 29 % na 1,5 mil. € a tržby jej ostali na 27,7 mil. €.

27,7 mil. €
Tržby
1,5 mil. €
Zisk
49,1 mil. €
Celkové výnosy
12,2 mil. €
Aktíva
4,5 mil. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť
22,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 544,4 tis., 2022 513,7 tis., 2023 929,4 tis., 2024 1,2 mil., 2025 1,5 mil.2021544,4 tis.2022513,7 tis.2023929,4 tis.20241,2 mil.20251,5 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 16,8 mil., 2022 18,3 mil., 2023 25,4 mil., 2024 27,7 mil., 2025 27,7 mil.202116,8 mil.202218,3 mil.202325,4 mil.202427,7 mil.202527,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 27,7 mil. € 1,5 mil. €
2024 27,7 mil. € 1,2 mil. €
2023 25,4 mil. € 929,4 tis. €
2022 18,3 mil. € 513,7 tis. €
2021 16,8 mil. € 544,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok8,5 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok2,2 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok843,0 tis. €
  • Zásoby1,7 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky158,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,1 mil. €
  • Finančné účty106,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie73,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,9 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,5 mil. €
  • Rezervy781,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky227,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky6,0 mil. €
  • Bankové úvery734,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie9,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FEAG Slovakia s. r. o. v konkurze?

FEAG Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FEAG Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FEAG Slovakia s. r. o. tržby 27,7 mil. €.

Je firma FEAG Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FEAG Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 1,5 mil. €.

Je FEAG Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

FEAG Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FEAG Slovakia s. r. o. sídli?

FEAG Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Elektrárenská 10, Komárno, 945 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026