G & G. s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31418937
DIČ: 2021153684
IČ DPH: SK2021153684
Šafárikova 429, Galanta

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šafárikova 429, Galanta Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 14. 8. 1992
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2007
Spisová značka: Sro/2853/T
Predmet podnikania (výber): baliace činnosti; kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaja v rozsahu voľnej živnosti; požičiavanie malej poľnohospodárskej mechanizácie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Kinga Gasparovicsová od 12. 10. 2016
    konateľ
  • Ladislav Gasparovics od 14. 8. 1992
    konateľspoločník
  • Agneša Gasparovicsová od 18. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť G & G. s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 10 % na 160,8 tis. € a tržby jej narástli o 503 % na 4,5 mil. €.

4,5 mil. €
Tržby
160,8 tis. €
Zisk
4,6 mil. €
Celkové výnosy
4,3 mil. €
Aktíva
2,8 mil. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
14,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 234,5 tis., 2022 253,3 tis., 2023 323,6 tis., 2024 178,0 tis., 2025 160,8 tis.2021234,5 tis.2022253,3 tis.2023323,6 tis.2024178,0 tis.2025160,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 628,1 tis., 2022 705,3 tis., 2023 1,2 mil., 2024 747,7 tis., 2025 4,5 mil.2021628,1 tis.2022705,3 tis.20231,2 mil.2024747,7 tis.20254,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,5 mil. € 160,8 tis. €
2024 747,7 tis. € 178,0 tis. €
2023 1,2 mil. € 323,6 tis. €
2022 705,3 tis. € 253,3 tis. €
2021 628,1 tis. € 234,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,6 mil. €
  • Zásoby57,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky439,6 tis. €
  • Finančné účty2,2 mil. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy619,9 tis. €
  • Fondy zo zisku4,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie160,8 tis. €
  • Rezervy4,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky278 €
  • Krátkodobé záväzky1,2 mil. €
  • Bankové úvery128,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma G & G. s.r.o. v konkurze?

G & G. s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma G & G. s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala G & G. s.r.o. tržby 4,5 mil. €.

Je firma G & G. s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 G & G. s.r.o. dosiahla zisk 160,8 tis. €.

Je G & G. s.r.o. platiteľom DPH?

G & G. s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma G & G. s.r.o. sídli?

G & G. s.r.o. má sídlo na adrese Šafárikova 429, Galanta, 924 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026