Holík SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31412947
DIČ: 2020417608
IČ DPH: SK2020417608
ul. 1. mája 882/46, Púchov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: ul. 1. mája 882/46, Púchov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kože a kožených výrobkov 15.20
Dátum vzniku: 27. 4. 1992
Základné imanie: 94,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 30. 11. 1992
Spisová značka: Sro/19018/R
Predmet podnikania (výber): - výroba obuvi a koženej galantérie; - veľkoobchod s obuvou a koženým tovarom; - sprostredkovanie obchodu s zmiešaným tovarom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Pekař od 1. 1. 2026
    konateľ
  • Holík International s. r. o. od 4. 6. 2022
    spoločník
  • Ivo Holík od 4. 6. 2022
    spoločník
  • Soňa Pazdziorová od 1. 1. 2026
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť Holík SK s. r. o. v roku 2026 sa prepadla zo zisku do straty 822,0 tis. € a tržby jej narástli o 56 % na 1,4 mil. €.

1,4 mil. €
Tržby
822,0 tis. €
Strata
1,4 mil. €
Celkové výnosy
277,9 tis. €
Aktíva
-778,3 tis. €
Vlastné imanie
380 %
Celková zadlženosť
76,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 56,5 tis., 2023 18,3 tis., 2024 −60,6 tis., 2025 35,5 tis., 2026 −822,0 tis.202256,5 tis.202318,3 tis.2024−60,6 tis.202535,5 tis.2026−822,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 1,1 mil., 2023 1,1 mil., 2024 983,4 tis., 2025 900,8 tis., 2026 1,4 mil.20221,1 mil.20231,1 mil.2024983,4 tis.2025900,8 tis.20261,4 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 912,5 tis., 2026 1,4 mil.2022–2023–2024–2025912,5 tis.20261,4 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 4,6 tis., 2026 3,8 tis.2022–2023–2024–20254,6 tis.20263,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 1,4 mil. € -822,0 tis. €
2025 900,8 tis. € 35,5 tis. €
2024 983,4 tis. € -60,6 tis. €
2023 1,1 mil. € 18,3 tis. €
2022 1,1 mil. € 56,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok61,6 tis. €
  • Zásoby8,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky90,4 tis. €
  • Finančné účty117,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie105 €

Pasíva

  • Základné imanie94,6 tis. €
  • Kapitálové fondy85,4 tis. €
  • Fondy zo zisku9,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-145,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-822,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky28,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie77 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Holík SK s. r. o. v konkurze?

Holík SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Holík SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala Holík SK s. r. o. tržby 1,4 mil. €.

Je firma Holík SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 Holík SK s. r. o. vykázala stratu 822,0 tis. €.

Je Holík SK s. r. o. platiteľom DPH?

Holík SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Holík SK s. r. o. sídli?

Holík SK s. r. o. má sídlo na adrese ul. 1. mája 882/46, Púchov, 020 25.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026