Larive Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31406491
DIČ: 2020307498
IČ DPH: SK2020307498
Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 20. 11. 1995
Základné imanie: 14,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1996
Spisová značka: Sro/9932/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť; konzultačná, poradenská a školiaca činnosť v oblasti informatiky; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, alebo za účelom jeho predaja iným prevádzko… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Janka Kleinertová od 20. 11. 1995
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Larive Slovakia s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,7 tis. € a tržby jej klesli o 47 % na 17,5 tis. €.

17,5 tis. €
Tržby
1,7 tis. €
Strata
108,5 tis. €
Aktíva
42,6 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 54,0 tis., 2022 23,8 tis., 2023 9,7 tis., 2024 14,3 tis., 2025 −1,7 tis.202154,0 tis.202223,8 tis.20239,7 tis.202414,3 tis.2025−1,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 197,8 tis., 2022 120,0 tis., 2023 55,9 tis., 2024 33,1 tis., 2025 17,5 tis.2021197,8 tis.2022120,0 tis.202355,9 tis.202433,1 tis.202517,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 17,5 tis. € -1,7 tis. €
2024 33,1 tis. € 14,3 tis. €
2023 55,9 tis. € 9,7 tis. €
2022 120,0 tis. € 23,8 tis. €
2021 197,8 tis. € 54,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie42,6 tis. €
  • Záväzky65,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Larive Slovakia s.r.o. v konkurze?

Larive Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Larive Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Larive Slovakia s.r.o. tržby 17,5 tis. €.

Je firma Larive Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Larive Slovakia s.r.o. vykázala stratu 1,7 tis. €.

Je Larive Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Larive Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Larive Slovakia s.r.o. sídli?

Larive Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026