IVORY spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31405100
DIČ: 2020338650
IČ DPH: SK2020338650
Gelnická 4, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gelnická 4, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov, príprava a zverejňovanie zvukových nahrávok 59.20
Dátum vzniku: 7. 11. 1995
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 1995
Spisová značka: Sro/9804/B
Predmet podnikania (výber): výroba zvukových záznamov na nosičoch záznamu zvuku a ich úprava; úprava obrazových záznamov zaznamenaných na nosičoch záznamu obrazu; sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Došek od 24. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IVORY spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 1 % na 11,2 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 44,9 tis. €.

44,9 tis. €
Tržby
11,2 tis. €
Zisk
85,2 tis. €
Aktíva
80,9 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,4 tis., 2022 13,3 tis., 2023 −1,3 tis., 2024 11,4 tis., 2025 11,2 tis.202112,4 tis.202213,3 tis.2023−1,3 tis.202411,4 tis.202511,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 63,4 tis., 2022 61,0 tis., 2023 36,4 tis., 2024 40,5 tis., 2025 44,9 tis.202163,4 tis.202261,0 tis.202336,4 tis.202440,5 tis.202544,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 44,9 tis. € 11,2 tis. €
2024 40,5 tis. € 11,4 tis. €
2023 36,4 tis. € -1,3 tis. €
2022 61,0 tis. € 13,3 tis. €
2021 63,4 tis. € 12,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie80,9 tis. €
  • Záväzky4,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IVORY spol. s r.o. v konkurze?

IVORY spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IVORY spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IVORY spol. s r.o. tržby 44,9 tis. €.

Je firma IVORY spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IVORY spol. s r.o. dosiahla zisk 11,2 tis. €.

Je IVORY spol. s r.o. platiteľom DPH?

IVORY spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IVORY spol. s r.o. sídli?

IVORY spol. s r.o. má sídlo na adrese Gelnická 4, Bratislava, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026