STYLE SLOVAKIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31403867
DIČ: 2020322755
IČ DPH: SK2020322755
Mlynská 6014/5A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynská 6014/5A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 16. 10. 1995
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1996
Spisová značka: Sro/9698/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, alebo za účelom jeho predaja iným prevádzko…; sprostredkovateľská činnosť; Očná optika

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Tibor Fröhlich od 24. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STYLE SLOVAKIA s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 80 % na 7,6 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 434,3 tis. €.

434,3 tis. €
Tržby
7,6 tis. €
Zisk
434,3 tis. €
Celkové výnosy
147,8 tis. €
Aktíva
85,4 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
27,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −39,1 tis., 2022 41,0 tis., 2023 1,8 tis., 2024 37,7 tis., 2025 7,6 tis.2021−39,1 tis.202241,0 tis.20231,8 tis.202437,7 tis.20257,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 232,3 tis., 2022 453,2 tis., 2023 441,7 tis., 2024 468,2 tis., 2025 434,3 tis.2021232,3 tis.2022453,2 tis.2023441,7 tis.2024468,2 tis.2025434,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 434,3 tis. € 7,6 tis. €
2024 468,2 tis. € 37,7 tis. €
2023 441,7 tis. € 1,8 tis. €
2022 453,2 tis. € 41,0 tis. €
2021 232,3 tis. € -39,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok11,1 tis. €
  • Zásoby44,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky67,4 tis. €
  • Finančné účty25,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku2,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov69,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,6 tis. €
  • Rezervy3,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky57,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STYLE SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?

STYLE SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STYLE SLOVAKIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STYLE SLOVAKIA s.r.o. tržby 434,3 tis. €.

Je firma STYLE SLOVAKIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STYLE SLOVAKIA s.r.o. dosiahla zisk 7,6 tis. €.

Je STYLE SLOVAKIA s.r.o. platiteľom DPH?

STYLE SLOVAKIA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STYLE SLOVAKIA s.r.o. sídli?

STYLE SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese Mlynská 6014/5A, Bratislava, 841 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026