SlovCert spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31398723
DIČ: 2020330598
IČ DPH: SK2020330598
Podunajská 36, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podunajská 36, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.79
Dátum vzniku: 6. 7. 1995
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 12. 1995
Spisová značka: Sro/9257/B
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovateľská činnosť; - poradenstvo a konzultácie, prednášková a školiaca činnosť v oblasti skúšok materiálov; - organizovanie výstav …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrej Kučík od 13. 7. 2021
    konateľ
  • Ing. Julia Kučíková od 6. 7. 1995
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SlovCert spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 475 % na 73,7 tis. € a tržby jej narástli o 118 % na 2,8 mil. €.

2,8 mil. €
Tržby
73,7 tis. €
Zisk
2,9 mil. €
Celkové výnosy
1,8 mil. €
Aktíva
1,0 mil. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť
17,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 141,0 tis., 2022 2,0 tis., 2023 −80,6 tis., 2024 12,8 tis., 2025 73,7 tis.2021141,0 tis.20222,0 tis.2023−80,6 tis.202412,8 tis.202573,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,8 mil., 2022 1,6 mil., 2023 857,0 tis., 2024 1,3 mil., 2025 2,8 mil.20211,8 mil.20221,6 mil.2023857,0 tis.20241,3 mil.20252,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,8 mil. € 73,7 tis. €
2024 1,3 mil. € 12,8 tis. €
2023 857,0 tis. € -80,6 tis. €
2022 1,6 mil. € 2,0 tis. €
2021 1,8 mil. € 141,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok283,6 tis. €
  • Zásoby219,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky206,6 tis. €
  • Finančné účty1,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie5,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy400,0 tis. €
  • Fondy zo zisku741 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov543,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie73,7 tis. €
  • Rezervy17,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky742,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SlovCert spol. s r.o. v konkurze?

SlovCert spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SlovCert spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SlovCert spol. s r.o. tržby 2,8 mil. €.

Je firma SlovCert spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SlovCert spol. s r.o. dosiahla zisk 73,7 tis. €.

Je SlovCert spol. s r.o. platiteľom DPH?

SlovCert spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SlovCert spol. s r.o. sídli?

SlovCert spol. s r.o. má sídlo na adrese Podunajská 36, Bratislava, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026