ELPATT spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31397492
DIČ: 2020354677
IČ DPH: SK2020354677
Hradská 58, Bratislava - mestská časť Vrakuňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hradská 58, Bratislava - mestská časť Vrakuňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 28. 6. 1995
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 1995
Spisová značka: Sro/9154/B
Predmet podnikania (výber): montáž, oprava a údržba elektrických zariadení a bleskozvodov do 1000 V a slaboprúdových rozvodov; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Halás od 6. 10. 2023
    konateľspoločník
  • Ing. Peter Krcho od 30. 9. 2022
    konateľspoločník
  • Peter Parák od 6. 10. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť ELPATT spol. s r.o. v roku 2026 znížila zisk o 47 % na 127,1 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 4,4 mil. €.

4,4 mil. €
Tržby
127,1 tis. €
Zisk
4,9 mil. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
285,7 tis. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť
17,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 36,9 tis., 2022 2,7 tis., 2024 40,7 tis., 2025 241,1 tis., 2026 127,1 tis.202136,9 tis.20222,7 tis.202440,7 tis.2025241,1 tis.2026127,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 429,3 tis., 2022 877,9 tis., 2024 2,9 mil., 2025 3,9 mil., 2026 4,4 mil.2021429,3 tis.2022877,9 tis.20242,9 mil.20253,9 mil.20264,4 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 3,9 mil., 2026 4,9 mil.2021–2022–2024–20253,9 mil.20264,9 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 66,6 tis., 2026 37,1 tis.2021–2022–2024–202566,6 tis.202637,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 4,4 mil. € 127,1 tis. €
2025 3,9 mil. € 241,1 tis. €
2024 2,9 mil. € 40,7 tis. €
2022 877,9 tis. € 2,7 tis. €
2021 429,3 tis. € 36,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok33,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky642,3 tis. €
  • Finančné účty384,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,5 tis. €
  • Fondy zo zisku750 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov150,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie127,1 tis. €
  • Rezervy16,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky759,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ELPATT spol. s r.o. v konkurze?

ELPATT spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ELPATT spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala ELPATT spol. s r.o. tržby 4,4 mil. €.

Je firma ELPATT spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 ELPATT spol. s r.o. dosiahla zisk 127,1 tis. €.

Je ELPATT spol. s r.o. platiteľom DPH?

ELPATT spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ELPATT spol. s r.o. sídli?

ELPATT spol. s r.o. má sídlo na adrese Hradská 58, Bratislava - mestská časť Vrakuňa, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026