SENES, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31385940
DIČ: 2020330125
IČ DPH: SK2020330125
Vlčie hrdlo, Bratislava 23

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vlčie hrdlo, Bratislava 23 Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.01
Dátum vzniku: 1. 1. 1995
Základné imanie: 91,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1995
Spisová značka: Sro/8115/B
Predmet podnikania (výber): zámočníctvo; vodoinštalatérstvo; plynoinštalatérstvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Milan Murčo od 30. 3. 2005
    konateľspoločník
  • Jozef Jankovič od 1. 1. 1995
    konateľspoločník
  • Miroslav Kohút od 25. 4. 1996
    konateľspoločník
  • Anna Vrtelová od 21. 6. 2022
    spoločník
  • Ing. Zuzana Chmurčiaková od 21. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SENES, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 31 % na 302,8 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 2,6 mil. €.

2,6 mil. €
Tržby
302,8 tis. €
Zisk
2,6 mil. €
Celkové výnosy
633,4 tis. €
Aktíva
411,2 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
52,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 193,4 tis., 2022 202,3 tis., 2023 256,8 tis., 2024 438,8 tis., 2025 302,8 tis.2021193,4 tis.2022202,3 tis.2023256,8 tis.2024438,8 tis.2025302,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,6 mil., 2022 1,9 mil., 2023 2,3 mil., 2024 2,7 mil., 2025 2,6 mil.20211,6 mil.20221,9 mil.20232,3 mil.20242,7 mil.20252,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,6 mil. € 302,8 tis. €
2024 2,7 mil. € 438,8 tis. €
2023 2,3 mil. € 256,8 tis. €
2022 1,9 mil. € 202,3 tis. €
2021 1,6 mil. € 193,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok144,2 tis. €
  • Zásoby39,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky367,2 tis. €
  • Finančné účty78,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie91,3 tis. €
  • Fondy zo zisku17,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie302,8 tis. €
  • Rezervy54,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky16,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky151,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SENES, spol. s r.o. v konkurze?

SENES, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SENES, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SENES, spol. s r.o. tržby 2,6 mil. €.

Je firma SENES, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SENES, spol. s r.o. dosiahla zisk 302,8 tis. €.

Je SENES, spol. s r.o. platiteľom DPH?

SENES, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SENES, spol. s r.o. sídli?

SENES, spol. s r.o. má sídlo na adrese Vlčie hrdlo, Bratislava 23, 824 10.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026