AFINIS Group s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31383378
DIČ: 2020334184
IČ DPH: SK2020334184
Žitná 1, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Žitná 1, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.76
Dátum vzniku: 11. 11. 1994
Základné imanie: 401,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1995
Spisová značka: Sro/43810/B
Predmet podnikania (výber): - obchodná, sprostredkovateľská činnosť, vrátane kúpy a predaja, v rozsahu voľnej živnosti-veľkoobchod; - obchodná, sprostredkovateľská činnosť, vrátane kúpy a predaja, v rozsahu voľnej živnosti-maloobchod; výroba tesnení a tesniacich prvkov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Robert Melišek od 1. 1. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AFINIS Group s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 189 % na 920,2 tis. € a tržby jej narástli o 28 % na 8,5 mil. €.

8,5 mil. €
Tržby
920,2 tis. €
Zisk
8,5 mil. €
Celkové výnosy
4,4 mil. €
Aktíva
2,3 mil. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť
40,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 350,3 tis., 2022 434,1 tis., 2023 476,2 tis., 2024 318,0 tis., 2025 920,2 tis.2021350,3 tis.2022434,1 tis.2023476,2 tis.2024318,0 tis.2025920,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,5 mil., 2022 6,7 mil., 2023 6,5 mil., 2024 6,7 mil., 2025 8,5 mil.20216,5 mil.20226,7 mil.20236,5 mil.20246,7 mil.20258,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 8,5 mil. € 920,2 tis. €
2024 6,7 mil. € 318,0 tis. €
2023 6,5 mil. € 476,2 tis. €
2022 6,7 mil. € 434,1 tis. €
2021 6,5 mil. € 350,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok592,6 tis. €
  • Zásoby1,1 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky219,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,2 mil. €
  • Finančné účty300,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie34,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie401,7 tis. €
  • Fondy zo zisku40,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov986,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie920,2 tis. €
  • Rezervy62,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky575,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,5 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AFINIS Group s. r. o. v konkurze?

AFINIS Group s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AFINIS Group s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AFINIS Group s. r. o. tržby 8,5 mil. €.

Je firma AFINIS Group s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AFINIS Group s. r. o. dosiahla zisk 920,2 tis. €.

Je AFINIS Group s. r. o. platiteľom DPH?

AFINIS Group s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AFINIS Group s. r. o. sídli?

AFINIS Group s. r. o. má sídlo na adrese Žitná 1, Bratislava, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026