SUMA Consulting, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31382614
DIČ: 2020303681
IČ DPH: SK2020303681
Černyševského 12, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Černyševského 12, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 28. 10. 1994
Základné imanie: 8,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1995
Spisová značka: Sro/7826/B
Predmet podnikania (výber): administratívne a sekretárske práce; - činnosť organizačných a ekonomických poradcov; - činnosť účtovných poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. René Marko od 28. 10. 1994
    konateľspoločník
  • Ing. Ľubor Šujanský od 28. 10. 1994
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SUMA Consulting, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 39 % na 153,3 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
153,3 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť
85,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 268,2 tis., 2022 205,1 tis., 2023 360,3 tis., 2024 253,0 tis., 2025 153,3 tis.2021268,2 tis.2022205,1 tis.2023360,3 tis.2024253,0 tis.2025153,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 895,9 tis., 2022 935,0 tis., 2023 1,2 mil., 2024 1,2 mil., 2025 1,1 mil.2021895,9 tis.2022935,0 tis.20231,2 mil.20241,2 mil.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 153,3 tis. €
2024 1,2 mil. € 253,0 tis. €
2023 1,2 mil. € 360,3 tis. €
2022 935,0 tis. € 205,1 tis. €
2021 895,9 tis. € 268,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok232,0 tis. €
  • Zásoby545 €
  • Krátkodobé pohľadávky233,8 tis. €
  • Finančné účty698,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie10,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie8,0 tis. €
  • Kapitálové fondy21,0 tis. €
  • Fondy zo zisku800 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov900,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie153,3 tis. €
  • Rezervy12,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky328 €
  • Krátkodobé záväzky77,2 tis. €
  • Bankové úvery483 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SUMA Consulting, s.r.o. v konkurze?

SUMA Consulting, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SUMA Consulting, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SUMA Consulting, s.r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma SUMA Consulting, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SUMA Consulting, s.r.o. dosiahla zisk 153,3 tis. €.

Je SUMA Consulting, s.r.o. platiteľom DPH?

SUMA Consulting, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SUMA Consulting, s.r.o. sídli?

SUMA Consulting, s.r.o. má sídlo na adrese Černyševského 12, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026