A.S.PROJEKT - ing., s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31379079
DIČ: 2020337297
IČ DPH: SK2020337297
Horská 11, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horská 11, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 12. 9. 1994
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 1994
Spisová značka: Sro/7560/B
Predmet podnikania (výber): poradenská a sprostredkovateľská činnosť v stavebníctve; inžinierska činnosť v investičnej výstavbe; projektová činnosť v investičnej výstavbe …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ivan Tonhauzer, CSc. od 12. 9. 1994
    konateľspoločník
  • Ing. Rastislav Marko od 12. 9. 1994
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť A.S.PROJEKT - ing., s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 30,1 tis. € a tržby jej klesli o 45 % na 338,4 tis. €.

338,4 tis. €
Tržby
30,1 tis. €
Strata
353,8 tis. €
Celkové výnosy
269,0 tis. €
Aktíva
59,1 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť
39,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 57,3 tis., 2022 137, 2023 49,5 tis., 2024 30,3 tis., 2025 −30,1 tis.202157,3 tis.2022137202349,5 tis.202430,3 tis.2025−30,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 415,3 tis., 2022 378,5 tis., 2023 352,9 tis., 2024 614,1 tis., 2025 338,4 tis.2021415,3 tis.2022378,5 tis.2023352,9 tis.2024614,1 tis.2025338,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 338,4 tis. € -30,1 tis. €
2024 614,1 tis. € 30,3 tis. €
2023 352,9 tis. € 49,5 tis. €
2022 378,5 tis. € 137 €
2021 415,3 tis. € 57,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok76,7 tis. €
  • Zásoby3,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky167,8 tis. €
  • Finančné účty7,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie13,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy29,9 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov52,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-30,1 tis. €
  • Rezervy5,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky218 €
  • Krátkodobé záväzky203,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma A.S.PROJEKT - ing., s.r.o. v konkurze?

A.S.PROJEKT - ing., s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma A.S.PROJEKT - ing., s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala A.S.PROJEKT - ing., s.r.o. tržby 338,4 tis. €.

Je firma A.S.PROJEKT - ing., s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 A.S.PROJEKT - ing., s.r.o. vykázala stratu 30,1 tis. €.

Je A.S.PROJEKT - ing., s.r.o. platiteľom DPH?

A.S.PROJEKT - ing., s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma A.S.PROJEKT - ing., s.r.o. sídli?

A.S.PROJEKT - ing., s.r.o. má sídlo na adrese Horská 11, Bratislava, 831 52.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026