PPA ENERGO, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31368484
DIČ: 2020339189
IČ DPH: SK2020339189
Vajnorská 137, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vajnorská 137, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.20
Dátum vzniku: 15. 3. 1994
Základné imanie: 179,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 1994
Spisová značka: Sro/6646/B
Predmet podnikania (výber): - montáž, oprava, údržba vyhradených elektrických zariadení a výroba rozvádzačov nízkeho napätia; - revízia elektrických zariadení; - projektovanie elektrických zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Darina Pavlů od 8. 12. 2020
    konateľ
  • Ing. Bystrík Berthoty od 31. 3. 2025
    konateľ
  • Mgr. Roman Gonda od 2. 6. 2026
    konateľ
  • PPA CONTROLL, a.s. od 23. 4. 2002
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PPA ENERGO, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 29 % na 2,8 mil. € a tržby jej klesli o 31 % na 70,4 mil. €.

70,4 mil. €
Tržby
2,8 mil. €
Zisk
70,7 mil. €
Celkové výnosy
48,6 mil. €
Aktíva
31,9 mil. €
Vlastné imanie
34 %
Celková zadlženosť
39,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,3 mil., 2022 4,5 mil., 2023 2,8 mil., 2024 2,2 mil., 2025 2,8 mil.20213,3 mil.20224,5 mil.20232,8 mil.20242,2 mil.20252,8 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 66,6 mil., 2022 93,6 mil., 2023 80,1 mil., 2024 101,8 mil., 2025 70,4 mil.202166,6 mil.202293,6 mil.202380,1 mil.2024101,8 mil.202570,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 70,4 mil. € 2,8 mil. €
2024 101,8 mil. € 2,2 mil. €
2023 80,1 mil. € 2,8 mil. €
2022 93,6 mil. € 4,5 mil. €
2021 66,6 mil. € 3,3 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok19,5 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok2,3 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok17,0 tis. €
  • Zásoby3,1 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky416,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky32,1 mil. €
  • Finančné účty10,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie516,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie179,2 tis. €
  • Fondy zo zisku42,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov28,9 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,8 mil. €
  • Rezervy5,0 mil. €
  • Dlhodobé záväzky148,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky11,5 mil. €
  • Bankové úvery7,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PPA ENERGO, s.r.o. v konkurze?

PPA ENERGO, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PPA ENERGO, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PPA ENERGO, s.r.o. tržby 70,4 mil. €.

Je firma PPA ENERGO, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PPA ENERGO, s.r.o. dosiahla zisk 2,8 mil. €.

Je PPA ENERGO, s.r.o. platiteľom DPH?

PPA ENERGO, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PPA ENERGO, s.r.o. sídli?

PPA ENERGO, s.r.o. má sídlo na adrese Vajnorská 137, Bratislava, 830 00.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026