MASTEX, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31360696
DIČ: 2020321930
IČ DPH: SK2020321930
Fibichova 16, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Fibichova 16, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.63
Dátum vzniku: 22. 10. 1993
Základné imanie: 15,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 1993
Spisová značka: Sro/5966/B
Predmet podnikania (výber): nákup tovaru za účelom predaja a predaj tovaru v rámci ohlasovej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v obchode s priemyselným a potravinárskym tovarom a sprostredkovanie služieb; činnosť ekonomického, účtovného a organizačného poradcu-poradenská činnosť v oblasti marketingu a obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Jančo od 22. 10. 1993
    konateľspoločník
  • Ing. Michal Jánošík od 13. 5. 2023
    konateľ
  • Ing. Ľuboš Dudík od 22. 10. 1993
    konateľspoločník
  • Ing. Štefan Gábel od 25. 1. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MASTEX, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 32 % na 914,6 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 4,5 mil. €.

4,5 mil. €
Tržby
914,6 tis. €
Zisk
4,6 mil. €
Celkové výnosy
3,0 mil. €
Aktíva
1,6 mil. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť
50,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 689,5 tis., 2022 672,9 tis., 2023 633,7 tis., 2024 695,3 tis., 2025 914,6 tis.2021689,5 tis.2022672,9 tis.2023633,7 tis.2024695,3 tis.2025914,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,2 mil., 2022 3,3 mil., 2023 3,4 mil., 2024 4,7 mil., 2025 4,5 mil.20213,2 mil.20223,3 mil.20233,4 mil.20244,7 mil.20254,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,5 mil. € 914,6 tis. €
2024 4,7 mil. € 695,3 tis. €
2023 3,4 mil. € 633,7 tis. €
2022 3,3 mil. € 672,9 tis. €
2021 3,2 mil. € 689,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok193,0 tis. €
  • Zásoby8,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky753,3 tis. €
  • Finančné účty2,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie24,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie15,3 tis. €
  • Fondy zo zisku1,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov695,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie914,6 tis. €
  • Rezervy728,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky19,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky145,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie436,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MASTEX, spol. s r.o. v konkurze?

MASTEX, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MASTEX, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MASTEX, spol. s r.o. tržby 4,5 mil. €.

Je firma MASTEX, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MASTEX, spol. s r.o. dosiahla zisk 914,6 tis. €.

Je MASTEX, spol. s r.o. platiteľom DPH?

MASTEX, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MASTEX, spol. s r.o. sídli?

MASTEX, spol. s r.o. má sídlo na adrese Fibichova 16, Bratislava, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026