YNNA spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31359621
DIČ: 2020333425
IČ DPH: SK2020333425
J. C. Hronského 26, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: J. C. Hronského 26, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.12
Dátum vzniku: 12. 10. 1993
Základné imanie: 13,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 1993
Spisová značka: Sro/5872/B
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovanie obchodu; - montáž a opravy kompresorov, rozvodov vzduchu a vzduchových zariadení; - zváračské práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Robert Szimonisz od 24. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť YNNA spol. s r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 24,0 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 618,6 tis. €.

618,6 tis. €
Tržby
24,0 tis. €
Zisk
618,7 tis. €
Celkové výnosy
452,2 tis. €
Aktíva
404,6 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
37,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 27,1 tis., 2022 −36,1 tis., 2023 20,6 tis., 2024 −3,6 tis., 2025 24,0 tis.202127,1 tis.2022−36,1 tis.202320,6 tis.2024−3,6 tis.202524,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 808,7 tis., 2022 783,0 tis., 2023 808,1 tis., 2024 735,7 tis., 2025 618,6 tis.2021808,7 tis.2022783,0 tis.2023808,1 tis.2024735,7 tis.2025618,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 618,6 tis. € 24,0 tis. €
2024 735,7 tis. € -3,6 tis. €
2023 808,1 tis. € 20,6 tis. €
2022 783,0 tis. € -36,1 tis. €
2021 808,7 tis. € 27,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok128,0 tis. €
  • Zásoby111,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky26,7 tis. €
  • Finančné účty182,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie13,6 tis. €
  • Fondy zo zisku2,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov364,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie24,0 tis. €
  • Rezervy250 €
  • Dlhodobé záväzky983 €
  • Krátkodobé záväzky44,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma YNNA spol. s r.o. v konkurze?

YNNA spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma YNNA spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala YNNA spol. s r.o. tržby 618,6 tis. €.

Je firma YNNA spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 YNNA spol. s r.o. dosiahla zisk 24,0 tis. €.

Je YNNA spol. s r.o. platiteľom DPH?

YNNA spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma YNNA spol. s r.o. sídli?

YNNA spol. s r.o. má sídlo na adrese J. C. Hronského 26, Bratislava, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026