KEMA SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31350658
DIČ: 2020298500
IČ DPH: SK2020298500
Kopčianska 37, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kopčianska 37, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 19. 5. 1993
Základné imanie: 21,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 1993
Spisová značka: Sro/5082/B
Predmet podnikania (výber): montáž a servis gastrotechniky; zámočníctvo; opravy vyhradených technických zariadení elektrických …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KEMA SK, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 29 % na 171,8 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 5,3 mil. €.

5,3 mil. €
Tržby
171,8 tis. €
Zisk
5,3 mil. €
Celkové výnosy
3,0 mil. €
Aktíva
1,4 mil. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť
27,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 94,4 tis., 2022 81,5 tis., 2023 199,0 tis., 2024 132,7 tis., 2025 171,8 tis.202194,4 tis.202281,5 tis.2023199,0 tis.2024132,7 tis.2025171,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,4 mil., 2022 2,8 mil., 2023 5,0 mil., 2024 5,2 mil., 2025 5,3 mil.20212,4 mil.20222,8 mil.20235,0 mil.20245,2 mil.20255,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,3 mil. € 171,8 tis. €
2024 5,2 mil. € 132,7 tis. €
2023 5,0 mil. € 199,0 tis. €
2022 2,8 mil. € 81,5 tis. €
2021 2,4 mil. € 94,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok323,5 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok584,8 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok1,7 tis. €
  • Zásoby1,1 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky958,6 tis. €
  • Finančné účty21,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie19,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie21,6 tis. €
  • Kapitálové fondy420,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov762,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie171,8 tis. €
  • Rezervy39,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky206,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky660,9 tis. €
  • Bankové úvery689,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KEMA SK, s. r. o. v konkurze?

KEMA SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KEMA SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KEMA SK, s. r. o. tržby 5,3 mil. €.

Je firma KEMA SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KEMA SK, s. r. o. dosiahla zisk 171,8 tis. €.

Je KEMA SK, s. r. o. platiteľom DPH?

KEMA SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KEMA SK, s. r. o. sídli?

KEMA SK, s. r. o. má sídlo na adrese Kopčianska 37, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026