Lohmann & Rauscher, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31347827
DIČ: 2020294716
IČ DPH: SK2020294716
Jarošova 1, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jarošova 1, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.46
Dátum vzniku: 21. 4. 1993
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 1993
Spisová značka: Sro/4822/B
Predmet podnikania (výber): - veľkoobchod s farmaceutickými výrobkami; organizovanie kurzov, školení a seminárov; reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Holger Mägdefrau od 22. 6. 2012
    konateľ
  • Klemens Schulz od 19. 6. 2019
    konateľ
  • Rudolf Ďuriš od 22. 10. 2025
    konateľ
  • Ľuboš Stollár od 22. 10. 2025
    konateľ
  • Weberei Schönau H.Bouda, Gesellschaft m.b.H. od 27. 2. 2025
    spoločník
  • Elena Slávová od 6. 12. 2025
    prokurista
  • Ing. Eva Havlíčková od 6. 12. 2025
    prokurista
  • PhDr. Alena Oborilová od 6. 12. 2025
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lohmann & Rauscher, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 8 % na 474,3 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 11,2 mil. €.

11,2 mil. €
Tržby
474,3 tis. €
Zisk
11,3 mil. €
Celkové výnosy
5,7 mil. €
Aktíva
2,6 mil. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
13,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 601,1 tis., 2022 127,2 tis., 2023 376,4 tis., 2024 439,6 tis., 2025 474,3 tis.2021601,1 tis.2022127,2 tis.2023376,4 tis.2024439,6 tis.2025474,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 10,6 mil., 2022 8,9 mil., 2023 9,0 mil., 2024 10,6 mil., 2025 11,2 mil.202110,6 mil.20228,9 mil.20239,0 mil.202410,6 mil.202511,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 11,2 mil. € 474,3 tis. €
2024 10,6 mil. € 439,6 tis. €
2023 9,0 mil. € 376,4 tis. €
2022 8,9 mil. € 127,2 tis. €
2021 10,6 mil. € 601,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok97,1 tis. €
  • Zásoby233,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky28,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,7 mil. €
  • Finančné účty1,6 mil. €
  • Časové rozlíšenie12,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy20,6 tis. €
  • Fondy zo zisku15,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie474,3 tis. €
  • Rezervy59,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lohmann & Rauscher, s.r.o. v konkurze?

Lohmann & Rauscher, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lohmann & Rauscher, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lohmann & Rauscher, s.r.o. tržby 11,2 mil. €.

Je firma Lohmann & Rauscher, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lohmann & Rauscher, s.r.o. dosiahla zisk 474,3 tis. €.

Je Lohmann & Rauscher, s.r.o. platiteľom DPH?

Lohmann & Rauscher, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lohmann & Rauscher, s.r.o. sídli?

Lohmann & Rauscher, s.r.o. má sídlo na adrese Jarošova 1, Bratislava, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026